Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evleneceğini Görmek

Rüyada evleneceğini görmek ne anlama gelir?

Merhabalar, ben sima olarak hatırladığım biriyle evleneceğimi görüyorum. Sonra istemediğimi belli ediyorum. Annem de kafa işaretiyle beni destekleyince oradan kaçıyorum. Bir müddet kaçtıktan sonra annemi görüyorum “gel” işareti yapıyor ama o sola gidiyor ben dümdüz koşuyorum. Koşarken de evleneceğim kişinin ailesi arkamdan taş atıyor. Nihal’in Rüyası. Rüyanın unsurları; evlenmek, evlilik, kafa işareti, kaçmak, gel işareti, taşlanmak. 14 Eylül 2012, 11:30.

Rüyada evleneceğini görmek nasıl yorumlanır?

Nihal merhaba, gördüğünüz rüya, yaşadığınız bir olayın etkisinden henüz kurtulamadığını, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evleneceğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada evlilik haberi almak neyi gösterir
Rüyamda evleneceğim haberini aldım, çok sevindim, bu ne anlama geliyor acaba? açıklayabilir misiniz?

Rüyada komşunun oğluyla evleneceğini görmek
Evli bir bayanım ve bir tanede kızım var, ancak rüyamda komşumuzun oğluyla evlenecek mişim, akşam saat 5 olmuş kuaföre gidecekmişiz ,kız kardeşim ve kızım o saatte uyuyorlar ve diyorum ki “hadi kalkın daha kuaföre gideceğiz, geç oldu” diyorum ama kaldıramıyorum, annemin evindeyiz ve ev misafirlerle dolup taşıyor, çok kalabalık, rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyada evleneceğini duymak
37 yaşında, evli, 2 çocuk annesiyim. Rüyamda bana “3 yıl içinde evleneceksin, 2. çocuğu ondan doğuracaksın” dediler. Bu rüyamın yorumunu istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir