Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlenme Merasimi Görmek

Rüyada evlenme merasimi görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda eski eşimle evlenme merasimi hazırlıklarım vardı. Bir evde kalabalık içinde otururken eski eşimin annesi beni aslında beğenmediğini söyledi ve “oğlum daha iyilerine layık” dedi. Sonra ben gelinliğimi giyindim ve bahçeye sigara içmeye çıktım, üzerime siyah kabarık bir mont geçirdim ve bahçede sigara içiyorken eski eşim merdivenlerden bana seslendi, ben merdivenin başına gittim benden 2-3 basamak aşağıda duruyordu.

Bana karar değiştirdiğini, hata yaptığını ve bu evlilikten vazgeçtiğini söyledi, ben itiraz ettim bu saatten sonra vazgeçilmez diye herkes geldi bu kadar insan ne olacak diye ama beni dinlemedi, arkasını döndü merdivenlerden indi ve gitti.

Rüyada evlenme töreni görmek yorumu

Gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da evlenmek, evlilik konusu insan yaşamında yeni bir dönemi ifade eder ve düğün merasimi ise bu yeni dönemin başlangıcını gösterir.

Ancak bu merasimi eski eşiniz ile yapmanız biraz yadırgatıcı olsa da bana göre rüyanız yinede sizin için bir başlangıcı ifade edebilir. Fakat bu dönemi bizim yorumlamamız zordur. Siz kendiniz bugünlerde yaşadığınız olayları ve gelişmeleri takip ederek, inceleyerek bunu kestirebilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli bir konu yaşamınızda kimi şeyler değişmektedir veya değişecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanız, yaşamınızda bir mola verip ( sigara içmeniz ) olayları doğru tahlil etmeniz gerektiğini ve bu değişimin hem olumlu hem olumsuz sonuçlar verebileceğini gösterirken ( eski eşinizin karar değiştirmesi ) yaşamınızdaki değişikliğin olumlu yönde olması için çok dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Rüyanın unsurları: eski eş, evlenme, gelinlik giymek, sigara içmek.

“Rüyada Evlenme Merasimi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada üzerinde altınlar görmek
İyi gunler, ruyamda uzerimde altınlar goruyorum, bu altinlari arkadaslarim takmis sanirim tek tek. Takı merasimi gibi dusunun sadece yarim ya da tam altinlardi ama net olarak kim olduklarini animsamiyorum. Bir iki tanesi hamile idi altin takanlarin, karinlari buyuktu “kac ayiniz kaldi” diye soruyorum, onlarda bana soruyolar ama “ben hamile degilim ki” diye geciriyorum icimden.
Altinlar baya coktu uzerimde. Sonra samimi 2 arkadasim yanimda icerde oda gibi bir yerde yerdede bir kac altin var sanki arkadasim digerine onlar kalsin diyor. bende arkadasima uzerimdekileri toplayalim diyorum ya da elbiseyi cikarayim oldugu gibi posete koyayim diyorum. elbisemde ya yesil ya da kirmizi ama emin degilim. bu sekilde uyandim. tesekkurler.
Takma isim : ruyadelisi
Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : Umutlu,merakli
Anahtar kelime : Altın

Rüyada altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Bakınız altın sayfası.
Rüyada hamile birini görmek , hamile kadın görmek, genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Bakınız hamile yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir