Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlenme Teklifi Almak

Rüyada evlenme teklifi almak neye işarettir?

Merhaba. Ben rüyamda eski sevgilimden evlenme teklifi aldım ve şimdiki sevgilimin yanında oldu bu ve sonra üçümüz birlikte yolda yürüyorduk, ben eski sevgilimin kolundaydım, şimdiki sevgilimin ise elini tutuyordum. Bu ne anlama geliyor çok merak ediyorum. Teşekkürler

Rüyada evlenme teklifi almak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya kafanızın karışık olduğunu, bir uyum ya da geçiş dönemi geçirdiğinizi ifade etmektedir. Hayatınızda sizin için önemli olan kimi gelişmeler yaşayacağınızı, erkek arkadaşınızla zıt yönlerinizi görüşmeniz gerektiğini haber vermektedir. Aksi halde yeni sevgilinizle de eskisiyle olduğu gibi sorunlar yaşayabileceğinizi işaret edebilir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Evlenme Teklifi Almak” için 5 yanıt

Uzun süreli bi ilişkim var sözlüyüm. Sözlüm rüyamda çok özensiz bir şekilde bana evlenme teklifi etti ve ben mecburi hissederek kabul ettim. Anlamı nedir?

Merhaba

Ben rüyamda okuldan bi yakışıklı buldugum ama aşık olmadığım erkekten evlilik teklifi aldım, ama ilk böyle birşeyin olmayacağını söylemiştim ve sonra onun beni nekadar cok sevdiğini ve benim ona karşı rüyamda bir şeyler hissettigimi anlayinca ona gidip onu sevdiğimi söylemiştim. Ikimizde rüyada aslinda birbirimize bakıp mutluduk. Rüyanın tabirini çok merak ediyorum, ama anlamadigim seyde ‘kalktığımda çok güzel bir ruyaydi’ demistim..

Lutfen bu soruma cevap verirmisiniz.

Ayşe merhaba,

Rüyada evlenme teklifi almak sanıldığı gibi gerçek yaşamda bir evlilik konusundan ziyade çalışma hayatında ilerleme, yeni başarılar elde etmek, bir sınavı kazanmak ya da sosyal alanda itibar kazanızı gelişemerli işaret eder. Bu konuda detaylı bilgiyi evlenmek rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.

Merhaba ben bu ara rüyalarımda Evlenme teklifi görüyorum
Biri tanımadığım birisinden

Diğer rüyada da tanıdığım birisinden aldım ama onu cok tanımıyorum sadece görmeden tanıyorum

Rüyada evlenme teklifi almak, güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir. Detaylı bilgiyi evlilik rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir