Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek ne demek?

Rüyamda tanımadığım topal bir insanla evlenmek üzereyken birden vazgeçiyorum, çok kalabalık bir topluluk vardı, babamın çok öfkeli olduğunu görüyorum, ağladım. Yapacağınız yorum için şimdiden teşekkürler, 21 yaşında öğrenci bayan.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek neye yorulur?

Tanımadığı biriyle evlenmek yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler. İstemediği biriyle evlenmek kişisel gelişiminize mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir. Kendinden yaşlı biriyle evlenmek, yaşlı bir kimse ile evlendiğini görmek gerçek hayatınızda verdiğiniz emeklerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alma zamanınızın geldiğini, mutluluk, huzur dolu günlerin başladığını simgeler.

Rüyada  evlenmekten vazgeçmek iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret ederken hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek” için 11 yanıt

ben ise küçük yaşta genç biriyle evlendirilecektim tam 13 yaşındaydım ama son anda annemle konuştum yanlarında ağladım sonra istemediğimi söledim ve de ona haber yolladılar oda ağladı bu kadar yorumlarsanız sevinirim lütfen !

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, evlilikten vazgeçtiğini görmek, iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret ederken hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret edebilir.

Rüyada evlenmek istememek neye yorumlanır
Ben rüyamda tanımadığım bir erkekle evlendiğimi gördüm. Fakat orada evlenmekten vazgeçip sevdiğim insanın yanına gittiğimi gördüm. Beni salıncakta sallıyordu. İkimizde mutluyduk. Bir de gelinliğin rengi kahverengi, krem rengi gibi bir şeydi. Bunu açıklar mısınız? Rüya tabirlerine baktığımda kişinin eceli geldi gibi bir şeyler yazıyordu, Gerçekten öyle mi?

Rüyada evlenmekten vazgeçmek
Rüyamda evleneceğim kişiyi tanımıyorum, annem ve annesi birlikte karar almışlar. Evlilik saatine yakın ben “evlenmek istemiyorum baba, lütfen evlenemem” falan diye yalvarıyorum neredeyse, normalde ben de babamda annemin kararını çok umursamayız. Ama rüyamda o almış bu kararı ve ben onu dinliyorum. Evleneceğim kişiyi de gördüm net olarak, kalabalık bir ortamdı, herkes evden dışarı çıkınca babama yalvarıyorum ve evleneceğim kişi de ilk başta zorla almak istiyor gibi davranıyor ama sonra üzgün şekilde kabul ediyor, evlenmemeyi.
Ben o zaman onun haline üzülüyorum ve gözlerinin içine bakarak en azından şimdilik düşünmüyorum diyorum. Ve sonrasında uyandım. (BUGÜNLERDE İŞ ARAMAKLA MEŞGULUM, bunlar işle ilgili olabilir mi, sevgilim yok, ve ben evlenmeyi istesem de çok düşünmüyorum açıkçası ) Teşekkürler.
25 yaşında bekar bayanım.

Elif merhaba,
Rüyada evlenmekten vazgeçmek, evlilikten vazgeçtiğini görmek, iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret ederken hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret edebilir. Bakınız evlenmek rüya tabiri sayfası.

Merhaba, bende ruyamda istemedigim ama tanidigim biriyle evleniyordum ,her sey tamamdi nikahimiz kiyilcakti, benimde baska bir sevdigim var ona mesaj attim ben evleniyorum diye ama cevap vermedi, hemen annemin yanina gidip “ben evlenmekten vazgectim” dedim, sonrada uyandim zaten, bu ruyanin yorumu nedir sizce? simdiden tesekkurler.

Merhaba. Ben rüyamda çok az tanıdığım biri ile tam evlenecekken istemeyip vazgeçiyorum ve gelinliği de çıkarıp atıyorum. Acaba bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler

Rüyamda sevdiğim adamla evlenecektim her şey hazırdı sevdiğim adamın memleketine gittik beraber ben gelinlik li o damatlikli annesiyle yeni tanıştım akrabalarıyla hepsi cok sevdi beni sonra birden birisi sevdiğim adama onu seviyormuşum gerçekten dedi sonra başka şeyler oldu ve vazgeçti aramızda farklar olduğunu söyledi (bu arada platonik takılıyorum aramızda ufak bir yaş farkı var gerçekte) lütfen yardımcı ölüm etkisinden çıkamadım uzun sure

Ruyamda kendimden yasca buyuk bir bakanla evleniyordum ama gelin damadin birlikte yurumesi gerektiginde gazeteden kafasini kalirip benimle ilgilenmedi ve evlenmek istemiyorum ben bu beni hic sevmiyor dedim dun gece sevgilimden ayrildim bu arada psikolojik olarak etkisi var mi

Rüyamda tam evleniyodum her şey hazırlanmıştı ama bana çok yakın biri gibiydi yüzünü görmedim 3 tane amcası vardı evlendigim kişinin çocuktu bunlar ve zengindi evlendiğim böyle saray gibi bı yerde düğün yapıyorduk gelinliğim turuncu saten di dantelliydi pasta da turuncuydu daha masaya oturmamistik bana birşeyler dedi evlencegim şahsiyet sonra ben tamam diyip düğün iptal dedim herkes tamam dedi evlerimize dağıldık sonra da uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir