Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlenmeyi İstediği Kişiyi Görmek

Rüyada evlenmeyi istediği kişiyi görmek ne demektir?

Merhaba. Sevdiğim evlenmeyi istediğim kişinin kimi sıkıntıları olması nedeniyle nadir olarak görüşebiliyoruz. Sıkıntılarını düzene soktuktan sonra evlenmeyi istediğini ve hayırlısının olmasını söyledi. Aşağıda görmüş olduğum rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden ilginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Rüya yorumum bu email adresime mi gelecek?

Rüyamda mutfaktayım mutfağımızda 3 lü kanepe var. Ama üzeri darmadağınık ütülenecekleri, kazakları üzerine koymuşum. O sırada sevdiğim insan bize geliyor, habersiz bir şekilde, bende “eyvah ortalık dağınık” diye üzülüyorum. O sırada kanepenin üzerinde olan kardeşime ait swet shirtle, eşofman altını alıp içeri gitmiş üzerini değişmek üzere onları göremeyince anlıyorum. Ama onun yüzünü görmüyorum ondan sonra annem ve babamla buluşmaya gidiceğiz.

İlk kez buluşacakları için hem heyecan hemde korku var içimde, nasıl oluyorsa o an annemin yanında dışarıdayım. Anneme “hafif kirli sakallı birisi, ön yargılı olma ne olur” diyorum ve sonrasında da uyanıyorum. İpuçları: mutfak, üçlü kanepe, kazaklar, sevdiğim insan, eşofman altı, kirli sakal.

Rüyada evlenmeyi istediği kişiyi görmek neye yorulur?

Rüyanız herhangi bir mesaj vermemektedir. Günlük olaylar karşısında yaşamakta olduğunuz endişeleri, gerginlikleri ifade etmektedir ki bunlar zaten yaşamın gerçekleridir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlenmeyi İstediği Kişiyi Görmek” için 5 yanıt

Rüyada sakallı kız görmek, bir kızda sakal görmek, uyanık hayatta çevrenizde dostunuz gibi görünüp aslında düşmanınız olan karaktersiz ve şerefsiz arkadaşlarınız ya da birileri olduğunu gösterirken, zamanında onları tespit edip, gerekli önemleri almazsanız iyileşmeyecek yara veya telafisi mümkün olmayan zarar göreceğinizi simgeler.

Evlenmek istediği kızı atın üzerinde görmek
Rüyamda evlenmek istedigim kızı atın üzerinde gördüm, benim ata binmemi beklıyordu ve gercekte telefonla konuştuktan sonra rüyamda aglıyor, üzgün oldugunu söyluyor, kısa zamanda yorumlarınızı beklıyorum.

Mesut selam, gördüğün rüya bazı küçük sıkıntılar yaşadıktan sonra murada ereceğinizi göstermektedir.

Merhaba rüyamda evlenmek istediğim kızı gördüm aynı zamanda amcamın kızı, aynı odadaydık ve annesine ben evlenmek istiyorum diyordu herkez bana bakiyordu burdan sonrasini pek hatirlamiyorum ama ruyanin sonunda yatiyordum ve odada kimse yoktu bu ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir