Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlenmiş Ve Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada evlenmek ve hamile olmak nedir?

Merhaba. sevdiğim adamla söz konusu olmamasına ve yıllar sonrasına ancak mümkün olmasına rağmen rüyamda evlendiğimi gördüm. Gelinliğim istediğimden daha da güzeldi ve bunun altında astar olarak elbiseye benzer süslü taşlı çok güzel bir elbise daha vardı. Önce bu bahsettiğim bu astarı giydikten sonra gelinliğimi giyiyordum.

Saçım bozuluyordu ama kendim hallederim deyip keyfimi bozmuyordum. Hazırlandığım oda çok basit bir otel odasıydı, gösterişsizdi ama çok mutluydum. İşin ilginç yanı evlenirken aynı zamanda hamile idim. Hayırdır inşallah. Bu rüyanın manasını merak ettim açıklayabilir misiniz?

Rüyada evlenmiş ve hamile olduğunu nasıl yorumlanır?

Rüyada evlendiğini görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Bakınız evlilik sayfası. Rüyada hamile olduğunu görmek bir temel rüyadır ve hemen hemen tüm bayanlar hayatlarında en az bir kere evlendiğini, hamile olduğunu ve doğum yaptığını görmüştür. Bu konudaki detaylı açıklama için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlenmiş Ve Hamile Olduğunu Görmek” için bir yanıt

İki kere rüyada evli olduğunu görmek
Rüyamda evli olduğumu gördüm ama evlendiğim kişiyi görmedim, sadece bir kız kardeşi varmış onu gördüm ve bu evli olduğumu gördüğüm ikinci rüya. Birde araba görüyorum iki rüyamda da. Yorumlarsanız sevinirim. İyi geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir