Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Rüyada evli olmak neye işaret eder?

Rüyamı çok merak ediyorum. Rüyamda evli olmadığım halde herkese evlenmiş olduğumu söylüyordum, evli olduğumu söylerken bile yalan olduğuna kendim bile inanmayıp mutluluktan uçuyordum. Bu ne demek çok merak ediyorum.

Rüyada evli olduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanız 2 açıdan incelenebilir;
1. yalan söylemek: rüyada yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

2. evlilik arzusu : rüyalar insanın iç dünyasının yansımasıdır. İç dünyanızda evlenmeyi çok istiyorsanız bu arzunuz rüyalarınızda değişik senaryolarla ortaya çıkabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Yorum yapılmış

 1. yagmur dedi ki:

  Rüyada sevgili ile evlenmiş olduğunu görmek ne anlama geliyor acaba? Teşekkür ederim

 2. şerife dedi ki:

  , normalde evli olmadığım halde evli olduğumu anlıyorum.evli olduğum kişi tanıdığım birine benziyor sanki ama tanıyamıyorum.rüyamda birilerinde kaçtığımızı görüyorum.geceydi.sürekli bir yerlerden atlayıp koşuyorduk o kişiyle.

 3. evli dedi ki:

  Rüyamda evliymişim ve evlendiğim kişi kim belli değil, birileri bana bakıp işte bununla evlenmiş falan diyor ve evli olduğum kişinin kardeşi de benim başkasından olan oğlumun ( gerçekte de bir oğlum var ve boşandım ) yanağını okşuyor ve seviyor.

 4. sarışınım _ dedi ki:

  ben 17 yaşındayım . rüyamda evli olduğumu gördüm ablam bu yaz evlenicek ama ben rüyamda ondan önce evli olduğumu gördüm.

 5. fener bahce dedi ki:

  Ruyamda sevdigim kisi ile evli idim ve hamileydim cok mutlu yuruyorduk sonra zor yerlerden gectik koprulerden filan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*