Rüyada Evli Olmadığı Halde Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada evli olmadan hamile kalmak neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda evli olmadığım halde hamile olduğumu gördüm (kimden olduğunu bilmiyorum). Annem beni biriyle evlendirmek istiyor ısrarla. Ben çok ağlıyorum, sevmediğim birisiyle evlenmek istemediğimi, çocuğuma kendim bakarım diyorum. Annem ve dayımın eşi bana yüzük seçtiriyor, ben hiç birini beğenmeyip almıyorum (yüzükler büyük taşlıydı). Sonra annem beni bir hocaya götürüyor evlenmeye ikna için. Bende hocaya sevmediğim biriyle evlenemem dedim. Sonrasında hocanın sahte olduğundan şüphe ediyorum ve bunun sahte olduğunu anneme söylüyorum. Bu rüya ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

Kimden: Asena
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: ağlamak, hamile, sahte hoca, hocaya gitmek
Şu anki ruh haliniz: uykusuz

Rüyada evli olmadığı halde hamile kaldığını görmek yorumu

Rüyanızda evli olmadığı halde hamile kaldığını görmüş olmanız, uyanık hayatınızda büyük memnuniyet ve özgürlük yaşıyor olduğunu gösterir. Batı kültürlerinde bir çeşit bir istek anlamına da gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evli Olmadığı Halde Hamile Kaldığını Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Rüyada arkadaşının abisinden hamile kalmak
    Rüyada bir arkadaşımın abisinden hamile kalmışım. Bebeğim 3 aylık olmuş ama kimseye söyleyememişim. Arkadaşım da bilmiyormuş. Karnım büyüdüğünde ne yapacağımı bilmiyordum. En sonunda abimle buluşup ağlayarak hamile olduğumu söylemişim. O da bana sarılıp “İstersen bizim eve taşın. Bebeğe beraber bakarız. Ne olursa olsun ben senin yanındayım, biliyorsun değil mi?” demiş. Sonra bebeği aldırmak istemişim ama doktor artık çok geç demiş. Burada uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok sevinirim.
    Azsu Sisi, 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Karamsar

    1. Rüyada hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

  2. Merhaba, ben 21 yasindayim, bekarim ve ruyamda hamile oldugumu gordum. Yanlis hatirlamıyorsam 7 8 aylikdi kiz ya da erkek oldugunu bilmiyorum. Hep hamile olmak istiyordum, acaba bu yuzden mi ruyamda hamile oldugumu gordum.

  3. merhaba. ben 18 yaşındayım rüyamda hamile oldugumu gördüm ama kucagımda bir tane daha çocuk vardı erken dogum oldu diyodum herkese çocugun cinsiyetini bilmiyorum rüyada evli degilim babası kim onuda bilmiyorum . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir