Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evli Olmak

Rüyada evli olmak neye çıkar?

Adım Çağla, 17 yaşındayım, rüyamda büyümüşüm ve evlenmişim, yanımda kocam var ama onun yüzünü göremedim, sadece gövdesini gördüm, üzerinde takım elbise vardı, benim elimde sanırım incir vardı beraber babaanneme gidiyoruz, halamda orada.

Ben kocama “bak güller çok güzel değil mi” diyorum ve etrafımızda güller ve ağaçta renkli güller var, hatta ben birini kokluyorum, sonra bahçeye dogru yürüyorum, orada bir sürü karınca var, şerit halinde yürüyorlar, incirlerimi yere bırakıyorum ve karıncalar incirlerimin üzerine geliyorlar, bende yere oturuyorum ama nereye oturduğuma bakmıyorum, halam “çağla oraya oturma, bak” diyor, bir bakıyorum karıncalar bacaklarıma falan çıkıyorlar, sonra uyandım bu arada incirimin rengi yeşildi birazı soyulmuştu.

Rüyada evli olmak neye yorulur?

Çağla selam,

Gönderdiğin rüya çok ilginç, neden dersen ilk bölümü anlamsız, sıradan bir 17 yaş genç kız rüyası. Senin yaşında genç kızlar mutlaka bu tür evlenme, evlilik rüyaları görür, bu beynin bir otomatik fonksiyonudur.

Buna karşılık rüyanın ikinci kısmı çok anlamlı. Aşağıdaki bilgiler ışığında, ruh halin, hayallerin, hayal kırıklıkların, hedeflerini bir arada değerlendirerek mesajı tespit etmelisin.

Rüyada incir görmek mala ve altına yorumlanır. İncir yemek, yedini görmek altın, gümüş, değerli metal anlamına gelir. Yeşil incir borç altın demektir. Rüyada güller, ferahlık ve sevince işaret eder. Rüyada karınca görmek çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir