Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada evlilik dışı hamile kalmak

Rüyada evlilik dışı hamile kalmak neye işarettir?

Merhaba; 31 yaşında evli bir bayanım. Rüyamda akrabalarla birlikte bir sofrada toplanmış bir şeyler yiyoruz. O sırada kuzenim hamile olduğunu söylüyor (Gerçek hayatta da hamile). Sonra halamla bir yerde merdivenlerden çıkarken halam bana dönüp “Sana bir şey söyleyeceğim ama kimseye anlatma olur mu?” diyor. Ben de tamam deyince kim olduğunu hatırlayamadığım birini söyleyip, kuzenimin aslında eşinden değil de o kişiden hamile olduğunu söylüyor. Ben çok şaşırıyorum ve peki eşi de bizimleydi haberi yok mu diyorum. “Haberi var. Zaten onlar ayrılıyorlar” diyor.

Rüyada evlilik dışı hamile kalmak neye yorulur?

Bu enteresan rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada akrabalarıyla yemek yemek reel hayatınızda mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh haline sahip olduğunuzu ve girişimlerinizde başarı müjdesi verirken kuzeninin hamile olduğunu öğrenmeniz aslında hayatınızın kimi yönlerini gözden geçirmek gerektiğini belki de kimi konularda yeni başlangıçlar yapmak gerektiğini işaret etmektedir. Rüyanızda halanız ile aranızda geçen konuşma sizin arkadaşlarınız veya akrabalarınız yüzünden başınızın ağrımaması için daha dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Kuzeninin evlilik dışı, kocasından değilde bir başkasından hamile kaldığını duymanız aslında dedikodu mahiyetinde olup, önemsiz şeylerle vakit geçirmemeye işaret eder.

“Rüyada evlilik dışı hamile kalmak” için 2 yanıt

Rüyamda hamile olduğumu gördüm ve doğum sancılarım basladı. Ama acı verici sancı değildi denizde yumuşak dalga gibi rahatlatıcı huzur verici sancılar idi, yani beni mutlu ve huzurlu etti sancılar, babası da yanımdaydı sevdiğim birisiydi beni mutlu ediyordu ama kim olduğunu hatırlamıyorum Resmen bebegi ve rahatlatıcı sancıları hissettim huzurluydu ve annemde aynı gece rüyasında bebek sevdiğini görmüs. Rüya beraber mi degil mi bilmiyorum ama devamı seklindeydi. 3 kız kuzenim var aralarından en kücük olanı evli olan ablasının kocasıyla evlenmeye çalışıyordu ve kendisi de nisanlı. Bende cok kızıyordum sacmalama falan diye kavga ediyordum. 17 yasındayım 1 seneden fazladır erkek arkadasım yok ama cok sevdigim biri var, üniversite icin stresliyim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gördüğünüz rüya kendinize yarar sağlamayacak boş şeylerle fazla meşgul olduğunuzu gösterirken bunların yerine hedeflerinize ulaşmanıza yarar sağlayacak konulara odaklanmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir