Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlilik, Düğün Görmek

Rüyada evlilik, düğün görmek neye işarettir?

Öncelikle ben İstanbul’da yaşıyorum ama bu rüyayı Tekirdağ’da gördüm. Kurban Bayramı’ydı. Kurban Bayramı’nın 2. gününü 3. gününe bağlayan geceydi. sabaha karşı görmüş olduğumu tahmin ediyorum. uyandığımda henüz karanlıktı hava. yani daha sabah olmamıştı. saat 4 civarları olabilir. Bayram tatili için Tekirdağ’daydık. ev teyzemin eviydi. 4 katlı bir apartmanın 1. katı. Tekirdağ – Merkez’de. yani her hangi bir köyde falan değil. (bu gibi detayları istediğiniz için yazıyorum )

Rüyamda kendi düğünüm vardı, günlük hayatta hiç tanımadığım ve birine benzetemediğim, genç ve güzel bir bayanla evleniyordum. Düğünde dans ediyorduk, benim üzerimde klasik siyah takım ve beyaz gömlek şeklinde klasik bir damatlık vardı. Gelinlik de normaldi, özellikle dikkat çekici bir tarafı yoktu, düğünde mutlu bir şekilde dans ettikten sonra durduk.

Bir kenara geçtik, ben gelini öptüm, boynunda bir kolye vardı. Biz yan yana dururken yanımıza benim halam geldi. Halama sordum “takı töreni yapılmayacak mı ? ” dedim. Halam da ” ben misafirlerden tek tek topladım ” diye yanıt verdi, gülümsedi ve samimiydi. Etraf kalabalıktı ama hiç kimsenin yüzünü görmedim. Sadece halam, ben ve gelini hatırlıyorum, nikah da olmadı. Nikah memuru, şahitleri veya misafirleri de hatırlamıyorum yani. Daha sonra da uyandım, rüya bu kadardı yani.

Rüyamla ilgilenip yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyada evlenmek ile ilgili farklı yorumlar var. zenginlik, ölüm, üzüntü verici haber gibi farklı anlamları varmış. Benimki tam olarak neye karşılık geliyor ? bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. Yaş 20. Cinsiyet Erkek . Öğrenciyim. Bekarım. sevgilim de yok.

Rüyada evlilik, düğün görmek nasıl yorumlanır?

Gerçek yaşamda evlenmek, evlilik insan yaşamında yeni bir dönemdir, düğün töreni ise bu yeni dönemin başlangıcıdır. Günlük yaşamınızda evlenme gibi bir düşünceniz olmadığına göre rüyanız, gerçek yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi işaret etmektedir. Ancak bu dönemi bizim yorumlamamız zordur. Siz kendiniz bugünlerde yaşadığınız olayları ve gelişmeleri takip ederek, inceleyerek bunu kestirebilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli bir konu yaşamınızda kimi şeyler değişmektedir.

Düğün ve evlilik konusu hem olumlu hem olumsuz ögeler içermektedir. Yaşamınızdaki değişikliğin olumlu yönde olması için çok çalışmalı, hareket ve işlerinizde dikkatli olmalı, kararlarınızda isabetli olmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlilik, Düğün Görmek” için bir yanıt

ruyamda abımın dugunu vardı bız dugunde oynuyorduk ama dıger tarafta bırının cenazesı vardı bende onun uzerıne fatıha okuyordum acaba bunlar hayırmı sermı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir