Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Evlilik Görmek

Rüyada evlenmek neye işaret eder?

Rüyada evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlilik yaptığını veya evli olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında önemli bir gelişim içinde olduğunu simgeler. Rüyada evlilik yapmak hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın popüler rüyalardan biridir. Rüyada sevdiği kişiyle evlendiğini görmek rüyayı gören kişinin önünde mutlu olacağı, hayallerini gerçekleştireceği güzel bir ömür olduğuna delalet eder.

Bir erkek için rüyada tanıdık evli bir kadınla evlenmek yaşamınızdaki topluma zıt yönlerinizin sizi olumsuz etkilemeye başladığını simgeler. Zengin biriyle evlenmek,  zengin birisi ile evlendiğini görmek yaşamınızda kaçırdığınız fırsatların muhasebesini yaptığınızı ifade eder. Fakir birisiyle evlenmek, fakir birisi ile evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda verdiğiniz bir karar veya yaptığınız bir şeyden çok büyük pişmanlık duyduğunuzu işaret eder. Yakışıklı bir erkekle evlendiğini görmek, yakışıklı birisi ile evlendiğini görmek kişisel gelişiminizi henüz tamamlamadığını, gerçekleşmesi zor hayallere sahip olduğunuzu simgeler.

Rüyada güzel biriyle evlenmek ne demek?
Rüyada güzel birisi ile evlenmek, güzel birisi ile evlendiğini görmek yaşamınızda önemli değişiklik yapma kararı aldığınızı veya almak üzere olduğunuzu simgeler. Bu değişiklik sizin için hayırlı olacaktır. Çirkin bir kişiyle evlenmek, çirkin birisi ile evlendiğini görmek yaşamınızda önemli değişiklik yapmak istediğinizi ancak bunu ne zaman ve nasıl yapacağınıza karar veremediğinizi ifade eder. Bu kararsızlık döneminin sizi oldukça sıkıntıya soktuğunu belirtir.

Tanımadığı bir kişiyle evlenmek yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler. Zorla evlendirilmek ya da istemediği biriyle evlenmek kişisel gelişiminize mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir. Kendinden yaşlı biriyle evlenmek, yaşlı bir kimse ile evlendiğini görmek gerçek hayatınızda verdiğiniz emeklerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alma zamanınızın geldiğini, mutluluk, huzur dolu günlerin başladığını simgeler.

Başka dinden biriyle evlenmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız toplumun adet, örf, gelenek ve göreneklerine aykırı davranma huyunuz olduğunu ve bu huyunun sevdiklerinizi üzdüğünü, bu nedenle gittikçe yalnız kaldığınızı simgeler. Hristiyan ile evlenmek, bir hıristiyanla evlendiğini görmek etrafınızda fitne, dedikodu yapıldığını ve bunların sizi olumsuz etkilediğini simgeler. Ateist biriyle, bir ateistle evlendiğini görmek inançlarınızda şüphe, manevi dünyanızda yıkım işaretidir. Kendi cinsinden biriyle, hemcinsiyle evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda iç dünyanızda büyük kaoslar yaşadığınızı, kendinizi derhal toparlamanız gerektiğini işaret eder. Ölmüş biriyle, ölü biriyle evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda ümidinizi kestiğiniz bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder. Kendinden büyük biri ile evlenmek ilişkinizde veya beraberliğinizde önde gelen aradığınız özelliğin güven, uyum veya kendini geliştirme olduğunu simgelerken kendinden küçük biriyle evlilik yaptığını görmek ise sizin için en önemli faktörlerin bağlılık, sadakat ve heyecan olduğunu işaret eder.

Rüyada birinin evlendiğini görmek yorumu

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, oğlunu evlendirmek çok hoş bir rüyadır ancak ilk akla geldiği gibi oğlunun evlilik yapması hakkında değil, oğlu ile ilgili bir kısmet, şans, fırsatın kapıda olduğunu simgeler. Kızının evlendiğini görmek, kızını evlendirmek gerçek yaşamda kızı vasıtasıyla ya da kızıyla ilgili olarak maddi anlamda iyileşme, işlerin yoluna girmesini temsil eder. Kardeşinin evlendiğini görmek kardeşinizin bahtının açılacağı, şansının iyi olduğu bir hayat dönemine girdiğini müjdeler. Rüyada birinin evlendiğini görmek evlenen kişi ile yakınlığınız ile yorumlanır. Arkadaş, komşu gibi tanıdığınız birinin evlendiğini görmek onun hakkında bir evlilik işareti iken, tanımadığın birinin evlendiğini görmek çoğu zaman hakkınızda güzel gelişmelerin işaretidir.

Rüyada nikah tazelemek rüya tabiri

Rüyanızda eşinizle nikah tazelerseniz, eşiyle yeniden evlendiğini görmek, çok güzel bir rüya olup, reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler. Evli birinin eşiyle yeniden evlendiğini görmesi ise o kişinin yaşamında mutluluk dolu yeni bir sayfa açılacağını simgeler. Rüyada yeniden evlenen birilerini görmek ise bekarlar için evlilik yolunda bazı gelişmelere evliler için evlilik yaşamında bazı yeni ve güzel başlangıçlara işarettir.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek neyi işaret eder?
Rüyada  evlenmekten vazgeçtiğini görmek iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret ederken hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret edebilir.

Rüyada kız istemek ne manaya gelir?
Rüyada kız istediğini görmek, bir kızı istemek, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir e görene göre tabir edilir.

Rüyayı gören bir kız ise
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyayı gören bekar erkek ise
Evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için birini istemek, hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi kimi alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizdeki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Rüyada gelinlik görmek ne demek?
Rüyada gelinlik görülmesi, rüyada gelinlik giymek, gelinlik bakmak, beyaz gelinlik giydiğini görmek, tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, pis, eski gelinlik bunun tersini ifade eder. Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek, gelinlik giymiş birini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle birlikte yorumlanır, bir evlilik haberi ya da evlilik yaşamında yeni bir güzel başlangıç manasına gelir.

Rüyada evlilik teklifi görmek neye işarettir?
Rüyada evlenme teklifi görmek, rüyada evlilik teklif etmek ya da evlenme teklifi almak, güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir.

Rüyada nikah görmek nedir?

Nikah, evlilik müessesenin tescilidir. Yani insan yaşamında bekarlıktan evliliğe geçiş, bir dönemin sona ermesi ve yeni bir dönemin başlamasının simgesidir.

Rüyada nikah görmek, nikaha gitmek, nikaha katılmak, birlerinin nikah töreni görmek, sizin ya da çevrenizden birinin evlenmesiyle ilgili mesaj verir. Güzel bir rüya olup, sevinçli haberi işaret eder. Rüyada nikah memuru görmek bekar için güzel, mutlu bir evlilik, evli için, ayrılık anlamına gelir.

Rüyada nikahlanmak neye delalet eder?
Rüyada nikahlanmak, nikah kıymak, nikahlandığını görmek, bekar iseniz evleneceğinize ya da evlilik yolunda iyi gelişmeler yaşanacağına, evli kişiler için aile yaşamlarında mutluluğa işaret eder. yorumlanır.

Rüyada çeyiz görmek ne demektir?
Bekarlar için evlilik isteğini, evlenmek, yuva kurmak, sahiplenmek arzusunu işaret eder. Evliler için mal, mülk sahibi olmak isteğini temsil eder.

Rüyada aldatmak ne anlama gelir?
Rüyada aldatılmak, rüyada aldatıldığını görmek suçluluk duygunuzu ve ihaneti işaret eder. Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada eşini aldatmak, rüyada eşini aldattığını görmek evlilik yaşamınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini ya da kişisel istek yoğunluğunu gösterir.

Rüyada boşanmanın açıklaması nedir?
Rüyada boşanmak, eşinden ayrılmak, eşiyle boşandığını, eşinden ayrıldığını görmek, hayatınızda istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmeniz gerektiğine işaret eder. Belki kimi konularda kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlatır. Birinin eşinden ayrıldığını, birisinin boşandığını görmek, gerçek yaşam olayları ve getirdiği stresi yansıtabilir. Boşanma rüyaları bir geçiş aşaması veya eski alışkanlıklarını değiştirmek aşamalarında sık görülür. Rüyada boşanmak, boşandığını görmek evlilik hayatınızda sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada sözlenmek nasıl tabir edilir?
Rüyada evlenme amacıyla sözlendiğini görmek, söz kesmek, söz kestiğini görmek, söz kesildiğini görmek; Bekar iseniz evlilik düşüncesinin kafanızı çok fazla meşgul ettiğinizi, evliliği düşünme nedeniyle yapmanız gereken diğer işlerinizi aksattığını ve böyle düşünmeye devam ederseniz yaşamınızdaki kimi durumların daha kötü kötü bir hal alacağını gösterir.

Rüyada nişan görmek neye delalettir?
Rüyada nişanladığını görmek, nişanlanmak, nişan töreni, nişanlandığını görmek, bekar için evlenmeye; evli için, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Tanıdık biri ile nişanlanmak, sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadık biri ile nişanlanmak bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada evli birinin yeniden evlenmesi neye yorulur?
Evli birinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi, eski sevgiliyle evlenmek bu önemli bir rüya olup, kimi pişmanlıklar veya vicdan azabı çektiğinizi, eski sevgilinizle yaşadıklarınızdan ders almayıp, aynı hataları yapmaya devam ettiğinizi işaret eder. Evli birisinin rüyada eşinden başka biriyle evlendiğini görmesi evlilik yaşamında gizli yada açık bazı sorunlar, bir takım sıkıntılar olduğunu ifade eder. Bazı yorumcular bu rüyanın evlilik yaşamının bir alışkanlık haline gelmesinden kaynaklanan monotonluğun göstergesi olduğunu belirtmektedir.

Rüyada yüzük parmağı görmek manası nedir?
Rüyanızda yüzük parmağı görüyorsanız bun açıklaması başarı, popülerlik ve yaratıcılığı temsil eder. Evlilik, ortaklık, taahhütler ve kalp sorunları ile ilişkisi vardır. Yüzük parmağının sağlık sorunlarında iyileşme işareti sembolü vardır.

Rüyada alyans görmek nasıl yorumlanır?
Alyans görmüş olmanız, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evlilik yüzüğü evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

Rüyada gerdek gecesi anlamı ne demektir?
Rüyada gerdek gecesi yani ilk gece görmüş olmanız değişim, dönüşüm, yeni bir dönem başlangıcı ifadesidir.

“Rüyada Evlilik Görmek” için 29 yanıt

Rüyada evlendiğini görmek ve ağlamak ne gösterir
Ben bir kaç gündür rüyamda evlendiğimi görüyorum ve evlendiğim kişi kim bilmiyorum, ağlayarak evlenmek istemediğimi söylüyorum. Bu neye işaret olabilir?

Elif, rüyanız bir gelişim, dönüşüm içinde olduğunuzu ve bundan bazı kaygılar duyduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada ablanın istemediği biriyle evlendiğini görmek
Rüyamda ablamın istemediği biriyle evlendiğini gördüm, yorumlayabilir misiniz? teşekkürler.

Alev, rüyanız gerçek yaşamınızda ablanızın bazı hal ve hareketlerinden ya da düşüncelerinden rahatsız olduğunuzu, onun hakkında endişeler taşıdığınızı işaret etmektedir.

Rüyada evlilik yaptığını görmek neyi simgeler
Rüyamda hiç tanımadığım biriyle evli olduğumu, ilk başlarda çok soğuk olup daha sonra evlendiğim kişiyi sevmeye başladığımı gördüm. Yorumlayabilir misiniz?

Rüyanız kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada başkasının evlendiğini görmek ne anlam taşır
Ben bekarım ve arkadaşımın eşi beni rüyasında evlenirken görmüş, acaba neyin işareti?

Evlenme rüyalarında başkalarının sizin evlendiğinizi görmesinin yorumunun yanlış olacağına inanıyorum ve yorum yapmıyorum.

Ben bekarım ve üniversitede öğrenciyim ve çok iyi bir bölümde okuyorum. Rüyamda hiç tanımadığım kara kaşlı kara gözlü uzun boylu bir erkekle evleniyorum ama hala öğrenciyken evleniyorum, bir yandan evliyken okuyorum yani, evlendiğim erkeğin aktar dükkanı vardı namazında niyazında mütevazi bir insandı ve biraz saçma ama ben de onu hukuk okuması için zorluyordum, sizce bu ne anlama geliyor?

İrem rüyana yorum yapılabilir ama yapmayacağım, yorumdan daha faydalı olacak şeyler söyleyeceğim.
Mademki üniversite’de iyi bir bölümde okuyorsun, lütfen kendini eğitimine ver, kendine, ailene, ülkene, insanlığa yararlı bir birey olmayı başar. Kendine güvenin gelip, çevren için bir şeyler üretmeye başladığında olaylar iyi yönde zaten alıp götürecek. O zaman kara kaşlı kara gözlü uzun boylu insanların hiç te düşündüğün gibi olmadıklarını görecek, kendine layık birini bulacaksın. Rüyada tasvir ettiğin erkek tipi günümüz Türkiye’sinde en çok tercih edilen erkek tipidir ve sanırım çevrendeki aklı evvel kızların etkisinde kalmışsın.

Gerçekte kuzenime beni istiyorlar fakat ben hayır dedim, rüyamda ise kuzenimle yeğenimin evlendigini gördüm, yeğenim daha çok küçük 13 yaşında, bu ne anlama gelir cevaplar mısınız lütfen? simdiden teşekkürler.

Sadiye selam, rüyanız birinci grup diye tabir edilen yani insanın günlük yaşamda kafasını fazlaca meşgul eden konuların uykudaki yansıması şeklindeki rüyalar sınıfındadır. Evlik, evlenmek konularını kafandan biraz uzaklaştırdığında bu tür rüyalar görmeyeceğine inanabilirsin.

Ben yeni evliyim ama rüyamda şimdiki eşim benimle evlenmek istiyordu. İkimizde bekardik. Ben hiç istemiyorum kabul etmiyorum ama sonradan arkadaşlarımla otururken çok üzülüyorum çünkü diyorumki ben bu kişiyle bikaç kez görüştüm onu çok beğenmiştim evlenecektik bana ne oldu anlamıyorum neden farklı bi insani görmüş gibi oldum ve kabul etmedim diye üzüntümu belirtiyor ve şaşkınlığımı ifade ediyordum. Ne anlamı olabilir? Eşimle eğitimimden dolayı 5 aydır ayrı yaşamak zorundayız. 3 4 ay daha bu böyle sürecek.

Lalegül selam, gördüğün rüya hayırlı gelişmelere işaret etmekte ve evlilik hayatında yeni bir sayfanın açılmasını, güzel gelişmeleri müjdelemektedir.

Ayni anda iki kizla evleniyordum birinin gelinligi beyaz digerinki farkli renkti ikisinede birbirinizi kiskanmayin beraber yasicaz diyordum???

Merhaba ben kiz kardesimin kacarak evlendigini gordum bizde babamla arkasindan gidiyoruz lila bi kinalik giymis halay cekiyodu gercekte izmirde yasiyor kardesim ama evlendigi yer ankaraydi

Ben 2 aydir nisanliyim, dün ruyamda nisanlimla evlendigimi ve gelinlik giydigimi gordum ama dugunden sonra nisanlim bana cok soguk davraniyordu acaba ne anlama geliyor ?

Rüyamda sevdiğim kızın öz amcasıyla evlendiğini gördüm, amcası evli olduğu halde, çok merak ediyorum bunun ne demek olduğunu, yardımcı olur musunuz?

Rüyamda kalabalık bir aileye gelin olmuştum, yeni evlenmiştim yalnız adamın ikinci karısıydım ve adamı tanımıyordum. Rüyamı yorumlar mısınız?

Selam, ben rüyamda evli olduğum halde eşimin ikinci kez evlenmesini istiyorlar ve bana soruyorlar, ben önce izin veriyorum ve sözleniyorlar, sonra kıskançlık ve kaybetme korkusuyla pişman olup hem eşimi hem o kızı bulup buna izin vermeyeceğimi söylemek istiyorum ama ikisini de ararken bulamadan uyanıyorum, bu tarz ruyaları sık görüyorum, sürekli eşimi kaybedecek gibi oluyorum, acaba bu bir mesaj mı? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda bir devlet adamının kızı ile evleniyorum. Fakat evlendiğim kızda dayımın evli olan kızıymış. Bunun anlamı nedir. Bir yorumda bulunabilir misiniz.

Bende rüyamda evleneceğimi gördüm, cok değisikti, basta erkek tarafi bizdeydi sonraki gün evleneceğim, kuaföre falan gidiliyor, eve geliyorum bekliyorum dügün olucak gitmek icin ama elbiselerim hepsi ayni yerde, sonra ablamlar geliyor düğün bugun degil gibisinden bir seyler deyip evlilik gerceklesmedi damati cat pat gördüm.

Başta hayır olsun diyelim… Yaşımın oldukca genc olmasına ragmen Rüyamda 7 kuması olan 60 yaşında bir adamla evlendirilecegim soyleniyo nerden bakarsam bakıyım işin içinden cıkamıyorum kaçmaya çalışsam da olmuyo çünkü adam bulunduğu yerin en zengini etraftaki insanlar çok şanslı olduğumu söylüyolar ama istemediğim halde ailem de yanımda yokken şatafatlı bi düğün yapılıyo ve düğün sonunda bakıyorum ki damat benim gibi gencecik bi adam kumalarım da yok sonra uyanıyorum… ruyamın çok etkisinde kaldım yorumlarsanız çok teşekkür ederim

Merhaba ben rüyamda babamla annemin benim evlenmem hakkında konuştuklarını gördüm babam anneme çok iyi bir aile diyordu efendi biri diyordu sonra bana dönerek kaderin ne zaman açılacağı belli olmaz dedi rüyamı yorumlayabilir misiniz??

Merhaba rüyamda eski sevgilimle aniden evleniyorduk etrafımda ki insanlara ben bu adama güvenmiyorum mutlu olmayacağım neden evlendiriyorsunuz diyorum kimse ses çıkarmıyor hep bi kuşkuyla geçti istemiyordum evlenmek rüyanın sonunda babama haber verdim baba ben evleniyorum dedim uyandım nedir bunun anlamı

Rüyamda evlilik hazırlığı yapıyorum ama kızı tanımıyorum. Sonrasında düğün iptal oluyo bu ne demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir