Kategoriler
Dini Rüyalar

Evlilik İçin İstihare Rüyası

Evlilik için istihare rüyası neye çıkar?

Ben eşinden ayrılmış 29 yaşında bir bayanım, eşimle evlenirken istihareye yatmıştım, iyi gibi gelmişti bana, o zaman evlendim. Rüyamda toprak görüyorum, fakat birden deprem oluyor, deprem olurken bir köprü görüyorum, köprüden geçerken insanlar suya düşüyor ama o kadar derin ki orası fakat ben karşıya geçiyorum bir orman ve ağaç dibinde bir tutum yeşillik görüyorum. birde siz tabir ederseniz çok sevinirim. 11 Aralık 2009, 01:01.

Evlilik için istihare rüyası yorumu

Merhaba, Allah bizlere başka hiçbir canlıda olmayan akıl ve düşünme gücü vermiştir. Bizlere düşen bu aklı kullanıp, iyi işler yapıp, iyi insan olmaktır. Siz evleneceğiniz erkeği istihare rüyasına yatarak seçerseniz ve yeni eşiniz ide bu yöntemle seçmeye çalışırsanız doğru bir iş yapmış olmazsınız.

İstihare rüyası için istiharenin bilincine vakıf olmak gerekir ve herkesin yapabileceği bir şey değildir.
Bir kaç dua okuyup, olacakları görmek cahil insanlar arasında yaşanan kendini aldatma, teselli bulma işlemidir. Gerçek istihare için maddi ve manevi tüm kötülüklerden arınmış, yalan, hile, dedikodu, haram, riya ve benzeri kötülüklerden uzaklaşmış, Yaradanı ve yaradılışı anlayabilen, iyi bir insan olmak gerekir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Evlilik İçin İstihare Rüyası” için bir yanıt

ilk gün saçım çok uzamış olarak gördüm ikinci gün bir deniz ve pembe bir gözlük vardı ve biride ölmüştü rüyamda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir