Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Evlilik Tercihi Görmek

Rüyada evlilik tercihi görmek neye işarettir?

Benimle evlenmek isteyen iki kişi var, ben çok kararsızlıklar içerinde kaldım, sürekli rabbim benim hayırlı olanı seçmeme yardım et dua ediyorum .

Bir gece rüyamda benim evimdeyiz, annem de yanımda, biri gerçek kişi ama diğeri farklı
annem benim evin balkonundan içeriye giriyor, annem birini seçiyor ve diyor ki bana “kızım bu iyi bu iyi diyor” çocuğun sırtını sıvazlıyor, fakat gerçek hayatta onunla mutlu olabileceğimi düşünmüyorum fakat seviyorum seçtiği kişiyi acaba açık açık bir rüya mıdır?

Rüyada evlilik tercihi görmek nasıl yorumlanır?

Evlilik öncesinde özellikle genç kızlar evlilik hakkında inanılmaz rüyalar görürler. Bu yaşadıkları stres, endişeler ve heyecanlardan kaynaklanır. Bu ve benzeri rüyalar ile evlilik kararı verilemez, verilmemelidir. Gerçekçi olmalı, kararlarınızı aklınızı kullanarak vermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Evlilik Tercihi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada araba almak rüya yorumu
Rüyamda araba kullanmayı bilmediğim halde babam bana temiz ve güzel bir araba almış. Bu arabayı evlilik düşünmemem için aldığını söylüyor, şuan evlilik düşünmediğim halde. Babam bana “evlilik düşünüyor musun” diye sorarken bir yılan yaklaşıyor. Ben “düşünmüyorum” dediğimde yılan benden uzaklaşıyor. Bu neye delalettir?

Gördüğünüz rüya, sizin yazdığınızın tersine kafanızın yoğun bir şekilde evlilik düşüncesiyle meşgul olduğunu göstermektedir. Rüyada araba almak nedir derseniz bunun cevabı üzerinizdeki işini kaybetme, ilişkisinde başarısız olma, kimlik kaybı (kim olduğunu bilememek, hedefsizlik) gibi bir takım korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Fakat rüyanızın teması araba aldığını görmek değildir. Gördüğün yılan ise evlilik konusunda kafandaki gizli korkuları simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir