Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Evliyadan Ölüm Haberi Almak

Rüyada bir evliyadan ölüm haberi aldığını görmek neye çıkar?

Rüyada evliya görmekMerhabalar, 7 ay önce rüyamda bir evliya şu an 6 yaşında olan kızımın  bayramın ikinci günü öleceğini bildirdi. Rüyamin yorumlanmasini saygilarimla arz ederim. 28, Erkek, evli, Diğer.

Rüyada evliyadan ölüm haberi almak yorumu

Değerli okurum, öncelikle ve önemle belirtmeliyim ki ölüm tarihini Allah’tan başka hiç kimse bilemez, bırakın evliyayı bu yetenek peygamberlere dahi verilmemiştir. Gerçi günümüzde ortalık sahte evliya, şeyh kaynıyor ve onların pazarlamacıların şeyhlerinin her şeyi bildiklerini uydurmaktalar ama sakın inanmayın.

Rüyanızın iki önemli unsuru var; evliya görmek ve kızının öleceğini öğrenmek.

Rüyada evliya görülmesi sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Rüyada evliyalar kişinin helal yoldan kazanacağı varlığa, ele geçecek çokça paraya ve mala, hayırlı yoldan zengin olmaya ve maddi sıkıntının bitmesine yorulur. Bu rüya genel anlamda helal para kazanıp yoksulluktan kurtulmaya işaret ederken aynı zamanda yüksek makam ve üst mevki sahibi olmaya, iş yaşamında yapılan bir yatırımın iyi neticelenmesine ve feraha kavuşmaya işarettir.

Rüyada birinin öleceğini öğrenmek genellikle moralin bozuk olduğu, karamsarlığın hakim olduğu dönemde görülen bir rüyadır ve rüyada görülen kişi hakkında bir haber almayı işaret eder. Rüyadaki kişi kızınız olması dolayısıyla onun hakkında sevindirici bir haber alacağınıza işaret etmektedir.

Not: sizden önemle rica ediyorum, lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri buraya ekleyin.

“Rüyada Evliyadan Ölüm Haberi Almak” için 2 yanıt

Çocuğunun ölüm haberini almak
Rüyamda ilk önce olmayan erkek çocuğumun öldüğü haberini alıyorum ve mezarına gidiyorum, gördüğüm anda sarılıyorum ve sarıldığım anda ölü bebek gülmeye başlıyor, bende ağlamaya başlıyorum, bu sırada uyanıyorum, 22 yaşındayım, bekarım.

Koray selam, rüyanda iki önemli durum var; birincisi gerçekte olmadığı halde çocuğu olduğunu görmek ve bu durum gerçek hayatında bir ilerleme, gelişim işareti olup hayatta yeni sorumluluklar almaya hazır olduğunu gösterir. İkincisi ise çocuğunun ölüm haberini almak olup bu rüyayı gören kişi gerçek yaşamında bir haber bekliyorsa onun istediği yönde olmayacağını da ifade edebilir. Ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek bir durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir