Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Evliyken Yaşadığı Evi Görmek

Rüyada evli iken yaşadığı evde olduğunu görmek ne demektir?

İstihare Rüyası. Boşanma davamın sonucu ne olacak diye niyetlendiğim rüyadır. Rüyamda günlük kullandığım kıyafet dolabımdan bir sürü eşyaların arasından yeşil ceketimi almak için dolabın kapağını açtım. Aradım ama bulamadım. Sonra arkadan ailemden birisi kardeşimin giyindiğini söyledi. Bende “aman tek o giyinsin, bende kayboldu sandım, yarında ben giyinirim” dedim.

Sonra birden kendimi evli olduğum evde gördüm. Yatak odamda karyolamda hatırlayamadığım -bende olabilirim- yatan birinin etrafında, bazı bayan iş arkadaşlarım ve anne tarafından akrabalarım (teyze kızı ve teyzemin erkek torunun vs.) vardı. Benim evimde misafir olurlarmış, bende ev sahibi olarak mutfağa gittim. Etrafa bir baktım ki teyzemin erkek torunun önünde tabakta tatlı ve yeşillik türü (kırmızı lahana, marul vb. doğranmış) yiyecekler ve büyük bir bardakta yarım meyve suyu vardı, bende önünden aldım sofra hazırlamak için. Mutfağa geldiğimde beyaz bir masanın üzerinde bir sürü ama dağınık kimi yenmiş kimi yenmemiş yemekler vardı. Bende hepsini toplayıp mutfak tezgahına koydum. Masanın üzerindekileri kalanı hafifçe silerken teyzemin kızı arkamdan köpüklü bir el bezi ile masanın üzerini bembeyaz temizledi.

Mutfak masasına arkam dönük bir şekilde masaya yemek hazırlarken teyze kızına “ben masayı hazırlayayım” dedim ve dönüp arkama baktım ki masanın üzeri bembeyaz sufleler içerisine kat kat yerleştirilmiş her şeyiyle gözüme mükemmel gözüken bir masa vardı, bende şaşkınlık içinde kalmıştım. Sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Boşanma davası olan evinden 2 yıl önce ayrılmış lakin evinden hiçbir özel eşyasını dahi alamayan bayanım ve şimdi 2 yıldır ailemle birlikte yaşıyorum.

Rüyada eski evini görmek yorumu

Rüyanız ilk bakışta sıradan bir rüya gibi görünmesine karşın bazı unsurlar çok önemli mesajlar vermektedir.

Rüyanızda ceketinizi aramanız gerçek hayatınızda görüş ve düşüncelerinizi başkalarına zorla empoze etme huyunun size zarar vermeye başladığınızı temsil etmektedir. Belkide bir öz eleştiri yapıp nerede hata yaptığınızı tespit etmenin zamanının geldiğini gösterebilir. Bu rüya aynı zamanda çevrenizdeki bazılarının sizden tutum değişikliği beklediğinin işaretidir. (Lütfen bu konudaki düşüncelerinizi bildirin – bu bilgi bizim için çok önemli) Bakınız rüyada kıyafet görmek sayfası.

Kendinizi evli olarak yaşadığınız evde görmeniz bazı iç çatışmalar, iç muhasebe belki de bir takım pişmanlıklar yaşadığınızı gösterirken, evdeki kalabalık reel yaşamda çevrenizdeki fazla laf, dedikodu olduğunu ancak güçlü sosyal yanınız sayesinde bunların sizi etkilemediğini ifade etmektedir. Masanın dağınıklığı ve diğer olaylar şu anda kafanızın çok karışık olduğunu işaret etmekte ancak bir dost, yakın veya arkadaşınızın desteği ile yaşamınızı yoluna koyup, arkasından hızlı gelişecek bir durum ya da olay sonrası hayal dahi etmediğiniz güzel gelişmeler olacağını temsil etmektedir (aniden hazırlanan, mükemmel görünen masa bunu göstermektedir).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir