Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eyer Görmek

Rüyada eyer görmek neye çıkar?

Rüyamda bembeyaz bir at gördüm, at evimizin kapısına gelmiş, zorla eve girmeye uğraşıyordu, çok korktum, evde bana yardım edecek biri yoktu, kapıyı kilitledim. Ancak at ısrarla kapıyı zorluyor,  sanki “ne yaparsan yap bu eve mutlaka gireceğim” diyordu. O sırada daha önce hiç görmediğim, tanımadığım, esmer, uzun boylu, yakışıklı bir genç geldi, atın neredeyse düşmekte olan eyerini düzeltti, atı okşadı ve ata binerek oradan uzaklaştır. At çok güzeldi ama korktum.

İnşallah bu iyi anlam taşır. Ben 19 yaşında ev kızıyım.

Rüyada eyer görmek yorumu

Serap merhaba, görmüş olduğun beyaz at aslında saflık, refah ve faydalı işler yapmak anlamına gelir, bu konuda daha geniş bilgi rüyada at görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Atın yaptıkları, evine girmek istemesi ise aslında hakkında hayırlı gelişmelere yol açacak, belki de murada ermene vesile olacak bir şeyi bazı korkuların yüzünden kaçırdığını ya da reddettiğini ifade etmektedir.

Rüyada eyer görmek hedeflerinize ulaşması için rüyayı gören insanın çalışmalarını ara vermeden sürdürmeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda hiç kimsenin hedeflerinize ulaşmanıza engel olmasına izin vermemenizi belirtir. Rüyada eyer üzerinde oturmak birinin veya bir durum üzerinde kontrol kurmak istediğinizi gösterir, alternatif olarak sizin önemli ve güçlü bir konuma geleceğinizi gösterebilir.

Rüyada koşum – hayvan kemeri görmek veya kullanmak kontrol ve özgürlük eksikliğini simgeler. Belki kendi korkularınız veya başkaları tarafından engellendiğini hissediyor olabilirsiniz manası taşır. Dikkat; kaltak, kürtün, mahle, palan, semer, sere, mahmuz terimleri de benzer anlamlar taşır.

Rüyada kaşağı yani tımar tarağı görmek büyük uğraşlarınız sonucu servet ve konfor elde edeceğinizi simgeler. Rüyada bir hayvanı kaşağılamak, kaşağı yaptığını, kaşağıladığını görmek gerçek hayatınızda servete kavuşmak için pek çok sıkıntıya göğüs germeniz gerektiğini ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir