Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada ezan okumak neye işarettir?

Rüyamda bir evde veya camideydim, namaz saati gelince ben ezan için kalktım ve okumaya başladım, ilk basta titrek bir sesle ve sonra sesimin çok güzel ve çok güzel bir makamla okumaya devam ettim ta ki ‘eshedu enne Muhammeden resulaah’ deyince peygamberimizin adini duyunca ağlamaya başladım ve uyandım.  uğur o. 065 Şubat 2012. Rüya temaları : ezan okumak.

Rüyada ezan okuduğunu görmek tabiri

Uğur Merhaba, Rüyada ezan okumak endişelerden ve eski sorunlardan kurtulmayı müjdeler. Alternatif olarak rüyada ezan okuduğunu görmek ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua okumanız gerektiği anlamına gelebilir. Bakınız rüyada ezan görmek sayfası.

Rüyada ağladığını görmek yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak ne anlama gelir sorusunun cevabı üzüntü, korkular ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

 

“Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek” için bir yanıt

Uykumda ezan okudum, rüyamda değil, fark ettiğimde uyandım ve ezan okumayı bilen biri değilim. Bunu açıklaya bilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir