Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okuduğunu görmek neye delalet eder?

Merhaba, gündüz uyanıp tekrar uyudum, rüyamda bilmediğim bir evin içindeydim ama orası bizim evimiz imiş. Bir oda vardı, içeride bir kişi vardı, içerideki kişiye kötü şeyler musallat olmuştu, odaya girdiğinde duvarlar kararıyordu.

Rüyada ezan okumak görmekAnneme sesleniyordum “anne” diye, odadan çıkıyordum, kapıyı kapatıp odadan çıktığımda annem bir koltukta uyuyordu, hamile bir ablam var oda yerde idi, onları uyandırmaya çalışıyordum, uyanmadılar, sonra annem bir ara gözlerini açtı, gözlerinin rengi değişmişti, sonra onlarında içine bir şey girdiğini anlayıp, ellerini tutup, annemle ablamın başında bağıra bağıra ezan okuduğumu, dua ettiğimi gördüm.

Sonrasında telefonuma bir mesaj geliyor, mesajı açınca çemberin içinden çık yazısını görüyorum, rüyamda etrafta çember arıyorum, sonra olduğum yerde halıda bir çember görüyorum. Çemberden çıkıyorum, arkamı dönüp yürüyorum , o kararan odadan azrail çıkıyor, dönüp ona bakıyorum, oda bana bakıyor, kafasını çevirip ama çok ifadesiz gözlerle, simsiyah örtüler içinde uzun ve zayıf, sonra kafasını annemle ablama çeviriyor, hamile ablamın üstüne örtüsünü uzattığını görüyorum koşarak evin kapısından dışarı çıkıyorum rüya bitiyor.

Kimden: yprk
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: huzursuz
Anahtar kelimeler: cin aile azrail

Rüyada ezan okumak, ezan okuduğunu görmek yorumu

Gördüğün rüya iç dünyanda kimi fırtınalar yaşadığını, iç huzura kavuşmak istediğini ancak bunun için yanlış yöntem seçtiğini ve sonuca ulaşamayıp adeta bir daire çizdiğini, hedefe ulaşamayıp hep aynı noktaya geldiğini temsil etmektedir.

Rüyada ezan okumak, ezan okuduğunu görmek endişelerden ve eski sorunlardan kurtulmayı müjdeler. Alternatif olarak ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua gerektiği anlamına gelebilir. Lütfen rüyada ezan görmek sayfasını inceleyin.

İlave bilgi:
Rüyada yanlış ezan okumak, ezanı hatalı okumak, yanlış ezan okuduğunu görmek ibadet konusunda çok ciddi zaafiyetleriniz olduğunu simgeler.

“Rüyada Ezan Okumak” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada uzayda ezan sesi duymak neye işarettir
  Rüyamda uzaydayım ve ezan okunuyor ve uzayda ezan sesi duyuyorum, ben çok şaşırıyorum ve “Allah büyük” diyorum lütfen rüyamı yorumlar mısınız. Rüyada uzayda ezan sesi duymak neye yorulur?

  1. Rüyan çok enteresan. Lütfen bundan sonra böyle önemli rüyaları hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri gönderin. En azında mutlaka yaşınız, işiniz, ruh halinizi yazın.
   Uzayda olmak, Rüyada uzayda olduğunu görmek sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz manası taşır.
   Rüyada ezan sesi, ezanın sesini duymak, başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Bakınız ezan rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir