Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ezan Okuyan Birini Görmek

Rüyada ezan okuyan birini görmek ne demek?

Benim rüyamda bizim evim 10 metre ilerisinde miraç cami var. Bu caminin önünde nazım hikmetin ezan okuduğunu gördüm. İnternete yazdım ama somut bir şey bulamadım saygılar. Temalar cami, ezan okumak, Nazım Hikmet. 05 Şubat 2010, 18:21

Rüyada ezan okuyan birini görmek yorumu

Rüyada ezan okunduğunu görmek, rüyada ezan sesi duymak çok hayırlıdır. Ezan sesi duymak, başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Rüyanızda Nazım Hikmet bir sembol olabilir, rüyanın ana teması ezan duymaktır. Lütfen rüyada ezan görmek sayfasını okuyun, orada daha detaylı açıklama bulacaksınız.

“Rüyada Ezan Okuyan Birini Görmek” için 3 yanıt

rüyamda boş bir alandayım ve kocaman bir cami var, o camiden o kadar güzel ezan sesi geliyor ki, boş olan alanda bile ses resmen yayılıyordu . karsıdan da bir arkadasım bana doğru koşuyordu, bağırıyodum ama o benim sesimi duyamıyordu. bana doğru hep koştuğunu gördüm ve camiye baktığımda müthiş bir ezan sesi bana beni esir alıyordu sanki. yorumunuzu bekliyorum. saygılar

Aslı selam. Gördüğünüz çok hayırlı bir rüya olup, hakkınızda güzel gelişmeleri, ferahlığı işaret etmektedir. Rüyada ezan sesi, ezanın sesini duymak, başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir.

Ruyamda bebeğim oldu. Babasına kulağına ezan okuması için verdim, okuyamadım. Bende yeni vefat eden babamı aradım torununun yaşı uzun olsun ezan okur musun diye babamda tamam kızım dedi evin eşiğine oturdu çocuğun ismini sordu amine hafsa dedim ezanı okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir