Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ezel görmek

Rüyada ezel görmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamda birileri beni bir arabanın bagajında kaçırıyorlardı, bir ara bagajın kapağı açıldı ve arabadan atladım ve ormanın içinde aşağıya doğru yuvarlandım, bir düzlüğe geldim ve gökten çok parlak ışık yükseldi ve ormanın ortasında iki minareli altından cami göründü, camideki birine “bu cami ne zamandan beri burada, biz hiç duymadık burayı” dedim, o kişi de “bu cami ezelden beri burada ama görmek için bakmasını bilmek gerekiyor” dedi. Sonra caminin yanındaki bir ağaca konmuş büyük bir kuş vardı, bir anda puf etti ve bir pilice dönüştü ağacın üstünde, garip bir rüyaydı anlamı nedir?

Rüyada ezel görmek yorumu

Semiha merhaba, birisinin veya birilerinin seni kaçırması aslında aşırı derecede etkilendiğin biri olduğunu gösterirken aynı zamanda bu etkiden kurtulmak bir şeyler kaçmak gerektiğini düşündüğünü anlatmaktadır.  Rüyada cami görülmesi her zaman hayırlıdır, lütfen inceleyin cami görmek yorumu. Caminin ezelden beri yani başlangıcı belli olmayan zamandan beri orada olması aslından çok uzun zamandan beri hakkındaki bazı hayırlı şeylerin farkında olmadığınızı anlatmaktadır çünkü rüyada ezel rüyayı gören kişiyi rahatsız eden bazı önemsiz sorunların veya küçük anlaşmazlıkların o kişi hakkında hayırlı sonuçlar getireceğine rivayet edilir.

Rüyanın sonunda ağaçtaki büyük kuşun bir pilice dönüşmesi çok ilginç; rüyada büyük kuş görmek özgürlük sembolü olup, kişinin özgürlük arzularını yansıtır. Rüyada piliç görmek sıkıntıların kısa bir zaman sonra neticeleneceğini kişinin huzura kavuşacağını gösterir. Kuşun pilice dönüşmesi hayatında özgürlük duygularının törpüleneceğini, bazı şeylerden vazgeçeceğini, eldeki imkanlarla mutlu olmanın yollarını aramaya başlayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir