Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada fabrika görmek ne demektir?

Selam, ben rüyamda fabrika gördüm, kendimi karanlık boş bir fabrikada görüyorum ve bağını koparmış siyah bir köpek bana saldıracakmış gibi üstüme doğru geliyordu, o anda bende kürek aldım elime, tam vuracakken döndü gitti, zaten bana doğru gelirken ipini koparmıstı, köpeğin sahibi vardı “ısırmaz ısırmaz” deyip duruyordu oturduğu yerde, cevabını bekliyorum şimdiden sağ olun.

Kimden: kenan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada fabrika görmek neye yorulur?

Rüyada fabrika görmek, kalabalık olarak yorumlanır. Rüyada görülen fabrika binası aynı zamanda çalışmak, evinin rızkını çıkarmak için bir karar vermeniz gerektiğini ve vereceğiniz kararın sonuçlarının sizin ve aileniz için olumlu olacağını temsil ederken öte yandan da kendinizle ilgili eğitimi tamamlayarak çalışma yaşamında ilerlemeye fayda sağlamaya, bu başarının kalıcı olacağına işaret eder.

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler. Köpek saldırısı, köpek ısırması gibi konularda detaylı bilgiyi köpek sayfasında bulabilirsiniz.

Fabrikada çalışmak kendi gayretiyle toplumda iyi bir yere sahip olur. Rüyasında fabrikada çalıştığını gören gerçek hayatta verdiği emeklerin karşılığını yakında alacak demektir. Bu rüya aynı zamanda çevrenizdeki insanlardan iyilikler göreceğine işaret eder. Bunun başka tabiri ise yeteri kadar bilgisinin olmadığı alanlarda gereksiz veya hatalı yorumlar yapmamak gerektiğine yorulur.

Fabrikadan ayrılmak bu rüyayı gören kişi çevreden uzaklaşır. Fabrikadan uzaklaşmak alternatif olarak gelecek ile ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir ve bu yüzden harcamalarını kısıtlayıp tasarrufa başlayacağınızı temsil eder. Bazı yorumcular ise daha fazla evladınız ya da torununuz olacağına işaret eder demekte, yakında korkularından uzaklaşacağını söylemektedir.

Çalışan fabrika, fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır. Çalışmayan fabrika ya da fabrikanın kapalı olması ise rüyayı gören kişinin isteklerinin gerçekleşme şansının zor olduğunu ve gayretlerinin sonuç vermeyeceğini temsil eder.

Rüyada fabrika sahibi olmak ticaret, servet, mücadele uğraşacağınız işlere girişeceğiniz ve başaracağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada grev görmek sizin, ailenizin, mahallenizin veya yaşadığınız ülkenin büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacağının işareti olabilir.

“Rüyada Fabrika Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, ben rüyamda şehir dışı bir yerdeydim, uzun kocaman bir fabrika varmış. Fabrikada bir bakıyorum bir tarafta dikiş dikiliyor. Bir tarafta kocaman kalemtıraş kalem açılıyor. Bende eteğimi çift dikiş yaptırıyorum aynı zamanda kalemimi açtırıyordum bana yorumlar mısınız çok merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir