Rüyada Fabrikada Cinayet Görmek

Rüyada fabrikada cinayet neye işarettir?

Rüyamda fabrika gibi bir yerdeyim. Fabrikada ben ve bir adam var. Adam kadınları öldürüp, derisini yüzen ve parçalara bölen biri. Son olarak beni rehin almış ve beni öldürmeye çalışıyor. Adamı bir kaç kere dövdüm ve yere serdim, sonra 3 tane kapıyı arda arda açarak dışarıya çıktım, son kapıyı açar açmaz, salavat okumaya başladım. Dışarıda fabrikanın etrafı lastiklerle tenekelerle doluydu.

Rüya ayrıntıları Fabrika, kadınları öldürmek, insan derisi, deri yüzmek, insan parçalamak, rehin almak, salavat getirmek, lastikler, tenekeler.

Rüyada fabrikada cinayet görmek tabiri

Rüyada cinayete tanık olmak tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine işaret ederken adamın bazı kadınları öldürmesi aslında bu rüya saldırgan veya içine kapalı bir kişiliğiniz var ise, bu yönünüzü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunuzu simgeler. Adam öldüren birisini görmek, aynı zamanda öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh halinde bir başka insanı öldürmenin hem karşımızdaki kişiye hem kendimize ne kadar acı vereceğini yeniden düşünmek gerektiğini işaret eder. Katili dövmeniz güçlü olacağınıza işaret eder. İlişkinizde güçlü taraf olmak istediğinizi simgelemektedir.

Rüyada art arda açarak çıktığınız kapıla ise gerçek yaşamınızda karşınıza çıkacak 3 fırsat veya imkanı göstermektedir. Bu konuda kapı rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir