Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Facebook Görmek

Rüyada facebook ne demektir?

Rüyamda eski sevgilim bana facebook üzerinden mesaj gönderdi, bana geri dönmüştü, bana çok aşıktı, pişmandı ama ben onu affetmedim çok sevmeme rağmen. Bana ne kadar mutlu olacağımızı uzun uzun anlatıyordu. Bu rüyanın manası nedir.

Rüyada facebook görmek tabiri

Rüyada facebook, facebook sitesini gezdiğini görmek çocukluk, aile, ölü yakınları veya bastırılmış anılar ve duygular ile ilgili, bitmemiş duygularınızın var olduğu anlamına gelir. Rüyada facebookta sayfa açtığını görmek veya profil yayınlamak rüya sahibinin daha sosyal olmak istediğini, daha fazla kişiyle tanışmak, kendini geliştirmek istediğini temsil eder.

Profil silmek kişinin bir sebeple içe kapandığını işaret eder. Rüyada birinin facebook profilini incelemek rüyada baktığınız profil sahibini daha iyi tanımak, onun hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, onunla tanışmak ya da o kişiyle iletişim kurmak istediğine delalet eder. Rüyada Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’i görmek gerçek yaşamınızda küçük işlerle dahi büyük başarılar kazanabileceğinizi, yaptığınız iş ile gurur duyabileceğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda rehberlik ve yönlendirme konularında kimi arayışlar içinde olduğunuzu gösterebilir.

“Rüyada Facebook Görmek” için 7 yanıt

En yakın arkadaşımın eski sevgilimle facebooktan tanışıp konuşmasını ve arkadaşımın gelip bana bunu söylemesini gördüm, bu rüyayı yorumlamanızı istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.
Kimden: gizem
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler:arkadaşım

Rüyanız eski sevgiliniz ile aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini anlatmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin facesine girmek neye işarettir
Rüyamda eski sevgilimin facesine girip yeni sevgilisiyle olan mesajlarını okuyordum, bunun anlamı nedir?
Kimden: Glshkurt
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:Mutlu
Anahtar kelimeler: eski sevgili

Rüyada eski sevgilinin facesine girmek çocukluk, aile, ölü yakınları veya bastırılmış anılar ve duygular ile ilgili, bitmemiş duygularınızın var olduğu anlamına gelir.
Aynı zamanda rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyamda Facebook da biri hakkında yapılan yorum gordum acaba gördüğüm yorum gerçekleşebilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir