Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Faiz Görmek

Rüyada faiz görmek neye işaret eder?

Rüyamda babamın işlerinin ters gittiğini ve iflas etmek üzere olduğunu, eski sevgilimin de babama faizle borç para vererek güya onu kurtarmaya çalıştığını görüp eski sevgilime “utanmıyor musun, bunu bize nasıl yaparsın” diye kızıyorum. Hayırdır inşallah bunlar ne demek acaba?

Rüyada faiz görmek yorumu

Sibel merhaba, ilk önce eski sevgilini görmek rüya tabiri sayfasını okumanı rica ediyorum. Aynı şeyleri tekrarlamamak için bunu böyle yapmamız gerekli.

Rüyada faiz vermek rüyayı gören kişinin bilmeden bir günah işleyeceğine işaret eder, faizle para almak bir kişi tarafından kandırılacağına işaret eder. Birine faizle para vermek rüya sahibinin insanı kandırmayı meslek edinen ve sürekli insanlar arasına nifak sokmayı huy edinmiş birisi ile karşılaşmasına ve ondan zarar görmesine delalet eder.

Rüyada tefeci görmek rüya sahibinin maddi sorunlar yaşadığını ve bu sorunları gururu yüzünden kimselere açamadığını ve yardım edebilecek kişilerin desteğinden mahrum kaldığını temsil eder.

Rüyada iyi bir kar payı, temettü almak, aldığını görmek girişeceğiniz yeni yatırımda başarılı olacağınızı simgeler. Kar payı alamamak, kar payı alamadığını görmek veya düşük kar payı almak yönetim veya aşk ilişkilerinde başarısızlık ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir