Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fakir Aile Görmek

Rüyada fakir aile görmek nedir?

Merhabalar rüyamda evime hırsız giriyor ve perişan bir halde o insana acıyorum ve bana çok aç olduğunu söylüyor ve yemek hazırlıyorum ama çok yaşlı bir insan. İkinci rüyamda bir dişi köpek, bir erkek köpek görüyorum ve renkleri kahverengi, dişi hamile kopek, erkek köpeğe karnını şişirerek bebeklerinin sesini dinletiyor ve bana o kadar masum bir şekilde bakıyorlar ki ve onları seviyorum yavrum kurtulacaksın bebeklerin doğacak diyorum

Üçüncü rüyamda fakir bir aile görüyorum ve onlara yardım ediyorum ama o insanları hiç tanımıyorum yiyecek içecek odun yardım ediyorum bu rüyalarım yorumu yaparsanız gerçekten çok sevinirim ve çok etkilendim birde sık rüya gören bir insan değilin çok nadir görüm ve rüyalarımın çoğunu unutuyorum hoşça kalın. cennet bayan 40 yaş boşanmış memurum

Rüyada hırsız köpekler ve fakir aile görmek yorumu

Rüyada hırsız görmek birtakım düşmanlarınız var, dikkatli olmalısınız demektir. Köpekler çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Köpek rüyaları en sık görülen rüyalardandır. İnsanlarla hoş muhabbet etmek anlamına gelir, sosyal yönü güçlü bir insan olduğunuzu ifade eder. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada fakir aile görmek rüya sahibinin alın teri dökerek kazanacağı helal parayı çevresinde ihtiyacı olan yakınlarıyla paylaşacağına ve bu sayede itibarına itibar katacağına delalet eder. Rüyada yardım etmek iş hayatındaki sorunların bitmesine başarı ve yükselmek anlamlarına gelir.

“Rüyada Fakir Aile Görmek” için bir yanıt

Rüyada kadın hırsız görmek
Merhaba, Babam 49 yaşında evli ve bugün rüyasında evimize bir hırsız girdiğini görmüş. Üstelik komsumuzmus bir kadin. Bizim evimizi dagitmis, yataklari dolaplari. Sonra babam sasirmis hemen ruyasinda altinlari aramis bakmis yok. Hemen yakalamis kadini. “Ver altinlari, calmissin” demis durmus. Sonra üstünü aramis bulmus 5 tane altini. Tam hatirlamiyor ya lira altiniydi ya da ceyrek altin. sonra kadin demiski bu bitanesi benim demis. Yalan atma demis babam. Altinlari aldi sonrada uyanmis. En kisa zamanda aciklarsaniz bunun anlamini seviniriz. Iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir