Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Faks Görmek

Rüyada faks görmek neye çıkar?

Ben Nilgün, rüyamda sevgilime bir faks göndermişim o da buna karşılık olarak bana faks gönderdi ve faksta “artık seninle evliliğimiz kesinleşti, zaten yaşında 18 den büyük” yazmıştı, bende bunu kız kardeşime okudum, çok şaşırdı ve “bu devirde kısa mesaj varken faks nereden aklınıza geldi” dedi ama ben çok sevinmiştim çünkü onunla evlenmeyi çok istiyorum.

Benim yaşım 22, bekarım, sekreter olarak çalışıyorum, sevgilim 27 yaşında onu seviyorum o da beni, rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada faks görmek yorumu

Nilgün selam, rüyada faks görmek gerçek hayatta iletişim sorunları hakkında bilgi verir ve rüyayı gören kişiye birisiyle iletişim kurarken dikkatli olması gerektiğini işaret eder. Faks çekmek ya da faks gönderdiğini görmek gerçek yaşamda sizi ilgilendiren bir fikir veya kavramın aslını kavramak gerektiğini ifade eder. Faks almak veya rüyasında faks geldiğini görmek rüyayı gören kişinin bir şeyin bağımlısı olma yolunda ilerlediğini işaret eder. Faks sesi duymak rüyayı gören kişinin yaşadığı bir sıkıntıya son vereceğine inandığı bir haber beklediğini ancak bu haberin bazen beklenen gibi çıkmayacağına delalet eder. Yazımı farkı olmasına karşılık fax ve telefax da aynı anlamları verir.

Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh hali ve ve ilişkinizin durumunu da göz önüne alarak bu ilginç rüyanın ne demek istediğini ancak siz tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir