Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Faks Sesi Duymak

Rüyada Faks Sesi Duymak Neye Çıkar?

Selamün aleyküm, ben rüyamda gece tuvalete gitmek için kalkıyorum, elimde telefon var, telefon çaldı açtım, erkek çocuğu sesi gibi ses geliyor ama ne dediğini anlamıyorum. Sonra faks cihazındaki sesler gibi ses gelmeye başlıyor, yatak odasına yöneliyorum, camın önünde bir kalorifer var arkasından ses geliyor, bu arada diğer telefon kulağımda, kaloriferin oradan beyaz bir cep telefonu buluyorum, üzerinde ışık yanıp sönüyor.

Sonra odada bir şeyin varlığını hissediyorum eşim yatakta yatıyor onu uyandırmaya çalışıyorum, eşim yorganın altına giriyor, karnımın üzerine yatıyor, bu arada ayakları yürür gibi hareket ediyor, “kalksana rüyanda yürüyorsun değil mi” diyorum, eşim uyanıyor “nasıl yani ya” diye şaşırıyor, “rüyada yürüyordun demi, ayakların hareket ediyordu” diyorum. Bu arada eşim benim sol tarafımda ne görüyorsa beni iki eliyle göğüsüne bastırıp “Ya Hak ya Hak” diyor, sonra ben soluma dönüyorum üç harfli görüyorum “Ya Rahman ya Rahim ya Hak” diyorum, bu varlık üzerime uçuyor, besmele çekmeye çalışıyorum​ ağzım kitleniyor, dördüncü defada ancak besmeleyi çekebildim ve uyandım, ardından sabah ezanı okundu, yorumlarsanız çok sevinirim, yaşım 34.

Rüyada Faks Sesi Duymak Nasıl Yorumlanır?

Tülay merhaba, görmüş olduğun rüya şu anda gerçek hayatında bazı iç huzursuzluklar yaşadığını, yaşamının biri ya da birileri tarafından kontrol edildiğini, hayatınla ilgili tüm kararları bunların verdiğini ve bu durumun ruh halini berbat bir hale getirdiğini, bu durumun hoşuna gitmediğini ancak bunu da düzeltemediğini işaret etmektedir.

Rüyada faks sesi duymak konusu faks rüya tabiri sayfasında anlatılmış olup; rüyayı sahibi insanın yaşadığı bir sıkıntıya son vereceğine inandığı bir haber beklediğini ancak bu haberin bazen beklenen gibi çıkmayacağına delalet eder denilmektedir.

“Rüyada Faks Sesi Duymak” için bir yanıt

Merhaba, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim..kayınvalidemin evinden kendi evimr gitmek için çıkıyorum tam kapının önünde yolun karşısında bir yılanı tilki kovalıyor yakalayıp öldürüyor..ben korkuyorum tabi sokağın başına doğru kaçarken sokağın başında 3 tane aslan görüyorum konuşmalarını duyuyorum sevda bu tilki den korkacak bak diyorlar bizdende korkacak diyorlar gülerek..tilki bana dönüyor diyor ki korkma ben işimi hallettim sana birşey yapmam diyor..ben o korkuyla eve geri giriyorum..burada uyandım, şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir