Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek neye işarettir?

Rüyamda bir odada 2-3 insana el hareketleri yaparak bir şeyler anlatıyorum, yanımda bir erkek duruyordu, beyaz tenli, sarıya yakın kumral saçları vardı ama yüzünü hatırlamıyorum hiç. Kendisiyle ilgili tek hatırladığım sadece koyu yeşil bisiklet yaka ince bir kazak giymişti, geniş bir vücudu vardı. Ben el kol hareketleri ile bir şeyler anlatırken yanımda duruyordu. Birden havadaki sağ elimi yakaladı ve kendine çekip sağ avucumu incelemeye başladı, el falıma bakıyordu ama bana hiçbir şey söylemiyordu. Ben git gide yatay pozisyona geldim, o da sol göğsümün üzerine başını yaslayıp elimi öyle inceledi. Kalbim çok hızlı atmaya başlamıştı, ben kendi kendime şüphelendim, “acaba kalp atışlarımı duyuyor mudur, ne der” diye.

Daha sonra elimi sağ avucunun içine alıp sol işaret parmağı ile akıl çizgim ile hayat çizgimin başlarındaki araya orta boyda bir E harfi çizdi. E harfinin köşeleri yuvarlaktı ve kazağı gibi koyu yeşildi. Nefti yeşilden biraz daha koyuydu hem kazak hem elimdeki harfin rengi. İşin ilginci o harfi çizecek ne boya vardı parmağında ne de kalem. Parmağıyla harfi çizdi ve sonra avucumu bak dercesine bana gösterdi. Ben şaşırdım ama harf çok güzel geldi, rengini ve şeklini beğenmiştim. Bunun manası nedir? Rüyada el falına bakıldığını görmek neye delalet eder?
Rüyada fal görmekTakma isim :nightanday
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :soğuk

Rüyada fal görmek yorumu

Fal rüyaları iki şekilde yorumlanır fal bakmak ve fala baktırmak

Fal baktırdığını görmek, rüyasında fal baktırdığını gören kimse gerçek yaşamındaki hal ve hareketleri ile, söylediği ve yaptıklarına çok dikkat edip dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılmaktan uzak durması gerektiğine yorumlanır

Fal bakmak, başka birine fal baktığını görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında adeta hayal olarak nitelenen, asılsız şeylerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyanın açıklaması
Yukarıdaki özet bilgi ile rüyanızı analiz edildiğinde rüyanızın ana unsurlarının: tanımadığınız erkek, o kişinin size el falı bakması, yerden yükseldiğini görmek ve o erkeğin elinize çizdiği E harfidir. Rüyanızda gördüğün tanımadığınız erkek gerçek hayatınızda gelişim, büyüme içinde olduğunuzu gösterip, şans ve baht açıklığı içinde olunan bir dönemi işaret etmektedir. O erkeğin el falınıza bakması, içinde bulunduğunuz bu şanslı dönemin kıymetini bilip, onu iyi değerlendirmeniz gerektiğini, başınızı ağrıtacak bu güzellikleri bozacak bir şey yapmak ya da söylemekten uzak durmanız gerektiğine ( büyük ihtimalle el ile yapılan bir şey mesela bir şey yazmak, imzalamak, yapmak gibi) delalet etmektedir. Fal bakılırken yerden yükseldiğini görmüş olmanız da rüyanın diğer unsurları gibi olumlu anlam taşımakta, bu şanslı dönemde ayağınızın yerden kesileceğini hissedeceğiniz güzel şeyler yaşayacağınıza işarettir. Gördüğünüz rüyanın en ilgin bölümü o kişinin herhangi bir kalem ya da boya kullanmadan elinize yazdığı E harfidir. Lütfen bu harfin sizin için bir şey ifade edip etmediğini düşünün. Tanıştığınız ya da tanışacağınızı birinin ismini işaret edebilir ya da yaşamınızda bu güzellikleri yaşamanıza vesile olacak kişinin adını gösterebilir. Eğer bunlar söz konusu değil ise genel olarak rüyada e harfi görmek kolaylık ve rahatlama anlamını taşır. İşlerinizde kolaylık sağlayarak, rahatlayacağınızı gösterir. Ancak sizin zaaflarınız olduğu konusunda da uyarıdır.

“Rüyada Fal Görmek” için 3 yanıt

Yorgundum eve geldim. Uyudum uyuyali uc saat oldu. Normalde ruya gormem, iki gundur surekli kargasali karisik ruyalar goruyorum, kalkinca rahatliyorum. Simdide gordugum; birileri benimle uc kisiyiz biz. Bizleri yakalamak istiyor onlari ve adamlarini gordukce hep kosuyoruz kaciyoruz, onumuze gelen yere siginiyoruz. En son siginilan yerde basi kapali kadinlara fal bakiuorum dogru cikiyor gozleri buyuyor, bana cok inaniyorlar. Sonra kadinlarin cocuklarindan rahatsiz oluyorum “Cocuklari gonderin” diyorum. Tam fala devam edicem ezan okunuyor ve ben ruyadan uyaniyorum. Korkuyorum nedir bu hallerim.

Değerli okurum, görmüş olduğun rüyadaki kaçmak, bir yerlere sığınmak, fal baktırmak gibi olayların hepside benzer anlamlar taşımakta ve senin gerçek hayatında çok sıkıntılı, gergin, kaotik bir ruh haline sahip olduğun bir dönem geçirdiğini göstermektedir. Lütfen sakin bir zihin ile buna nelerin sebep olduğunu tespit edip, bunlara karşı neler yapabileceğini bulup, onlarla mücadele edin.

Merhaba, dün gece uyurken çok değişik bir rüya gördüm. Açıkçası bu beni korkuttu. Normal hayatımda pek inançlı bir insan değilim ve bir çok uyku problemlerim olmasına rağmen gördüğüm rüya beni tabirlere bakmaya itti. Rüyam normal başladı hoşlandığım çocukla yakınlaşıyoruz vakit geçiyoruz ve boynunu morartıyorum aynı zamnda diş izleri de var biraz zaman sonra benden hoşlanan bir başka çocuk geliyor ama ben ondan pek haz etmiyorum normal hayatımda, boynunu açıp bak ne yaptın diyor onla bir yakınlaşmaya girmememize rağmen diş isleri ve morarmalar onda beliriyor garipsiyoeum ve özür dileyerek elimle yokluyorum boynunu sonra bana yaklaşıyor tüm vücudunu yapıştırıyor bana bu sorada ilk başta bahsettiğim benim hoşlandığım çocuk (aynı zamnda o da benden hoşlanıyor) görüyor bizi gülüyor bir kaç şey söylüyor ve gidiyor. Bende biraz zamn sonra otobüs duraklarına yöneliyorum orası da batüya kasvetli etrafta üç tane kadın görüyorum birinin elinde çekirdekler var ve biraz da şişman bana ne işin var burda diyor hiç diyoeum içimde bir korku var ama falcı olduklarını biliyorum. Biraz öteye gidince daha yaşlı zayıf ve çirkin olan kadın bana eşlik etmeye başlıyor fal bakayım mı diyor başımdan savurmak için olur diyorum kahve fincanı çıkartırken elimi veriyorum el falı bak diye ha diyor el falı mı bakayım elimş tutuyor gözlerime bakıyor bir iki şey söylüyor güzel sonra tekrar ben elimi uzatıyorum biraz daha sıkıyor bileğimi ve gözlerime bakarak korkunç çığlıklar atıyor yüzü değişiyor gözleri dönüyor içine cin giriyoeür yani bana kötü şeyler söylüyor hatırlamıyorum ama sonra senin için de de cin var diyor çıkmasını istiyorsan uğraş diyor uğraşıyorum biraz baya da korkmuşum ama hala inanmıyorum içim cin girebileceğine sonra bir tereddürüt kaplıyor içimi ve inanıyorum hıxlı hızlı nefes alıyorum çıkması için çaba gösteriyorum,içine cin giren falcı kadın da bana çabalamam için birşeyler söyleyip duruyor nefes nefese açıyorum göslerimi siyah bir süliet geçiyor önümden korkyorum ve ağlıyorum saat 4.30’civarıydı uyamdığımda rüya bukadar sonra zar zor uyuyabildim. Şunu da belirteyim bana çok karabasan geliyor bu aralar durmuştu olmuyordu ama tekrar başladı ve 7 senedir böyleyim. Rüyamı nasıl yorumlarsınız bilmiyorum ama kafam çok karışık beni aydınlatırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir