Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gittiğini görmek ne demektir?

Rüyamda iki bayanla oturuyoruz, biri yakınımda diğeri karşımda oturuyordu, kahve falı bakıyordu, yanımdakinin dedikleri şöyleydi yaklaşık olarak “içimde bir sıkıntımı varmış, bir şeyler mi varmış dedi ki bu bir ara çıkacakmış, içinden bir şeyler olmuş çıkmamış geri girmiş.

Karşımda oturan kadında “dur bir bakayım” dedi, geldi işaret parmaklarını şakaklarıma koydu, “gözlerime bak” dedi sanırsam bakmamla kadın sanki transa girdi, gözleri döndü, birden içimden bir şey çıktı kadında çok şaşırdı, işte çıkan şeyi dışarı attı, tabi şaşkınım dışarı attığında onu izledim yani kediye benzeyen bir şey sonra kediye daha benzedi. İlk içimden çıktığından farklılaştı tabii ki ilk çıktığında cisimsiz bir şeydi diyebilirim. Dışarıdaki diğer kedilerle kaynaştı. Teşekkürler saygılar.

Rüyada falcıya gitmek tabiri

Rüyanızdaki ana unsur falda size söylenenler değil, fal bakma, baktırma işlemi olup bu da kimi sıkıntılarınızın olduğuna kısa sürede üstesinden gelip rahata kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada falcı görmek, kimi sıkıntılarınızın olduğuna kısa sürede üstesinden gelip rahata kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada falcılar, aynı gerçek yaşamda olduğu gibi umut simgesidir. Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Falcıya Gitmek” için 2 yanıt

İstiharede fal baktığını görmek neye yorumlanır
Yatmadan önce istihareye yatmıştım, rüyamda fal baktığımı gördüm, fal karanlıktı fakat ben “fal çok iyi çıkmış” diyordum, falda hatırladığım simgeler kuş sürüsü gibi bir şey etrafı aydınlıktı sıra halinde büyüyerek yukarı uçuyormuş gibi bir de kelebek gördüm.
Name: zencefil
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject:istihare
Anahtar kelimeler:fal bakmak

zencefile cevap
Gördüğün rüya, gerçek hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini ya da bir takım konuları yanlış ya da hatalı yaptığını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir