Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Falcıya Gittiğini Görmek

Rüyada falcıya gitmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşımla falcıya gittiğimi gördüm. Normalde fala inanan biri değilim. Arkadaşıma refakat etmek için gitmistim. Önce arkadaşım fal baktırdı, ben de onun yanındaydım. Birbirimizin falını duymak istiyorduk. Sonra benim falıma bakıldı ve falcı kadın duvarları koyu mavi boyalı, içinde kırmızı kapılar görünen hafif sisli bir koridordan geçerek içeri gitti.

Bir süre sonra yanımıza döndüğünde falımın bittiğini ve artık gidebileceğimizi söyledi. Ama ben tatmin olmadım ve söylediklerinden daha fazla bilgi vermesini istedim. Kadın anlatmaya devam etti. Çok yakın bir arkadaşımın yaptığı bir şeyi anlattı. Bu benimle ilgili bir olay değildi ve zaten biliyordum. Ses tonu gittikçe artmaya başladı. Arkadaşımın adını bağırarak söyledi. Kadın titriyordu. Ruyada kadını cin çarptığını düşündüm, ona yardım etmek için uğraşıyordum. Ve birlikte falcıya geldiğimiz arkadaşım hiçbir şey yapmadan bizi izliyordu. Kadının başında saatlerce dua okudum. Bu rüya beni biraz etkiledi ve anlamını merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Takma Isim: irem
Yaş: 17
Medeni Durum: Bekar
Meslek: Öğrenci
Ruh Halim: Rüyayı gördüğüm gün stresliydim. Kendimi rahatsız ve huzursuz hissediyordum. Oldukça erken uyudum ve rüyayı uyanmaya yakın bir vakitte gördüm

Rüyada falcıya gittiğini görmek neye yorumlanır?

İrem merhaba,

Gördüğün rüyanın ana teması rüyada falcıya gitmek, rüyada falcı görmek ve fal baktırmak olup rüyada falcıya gittiğini görmüş olman gerçek hayatında kimi gelişmeler karşısında umutlandığını ve umutlarının gerçekleşeceğini simgeler.

Rüyada falcı görmek, kimi sıkıntılarınızın olduğuna kısa sürede üstesinden gelip rahata kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada falcılar, aynı gerçek yaşamda olduğu gibi umut simgesidir.

Fal baktırdığını görmek, Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Falcıya Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada falcıya gitmek
İyi günler, geçenlerde rüyamda en yakın arkadaşımla falcıya gidiyordum, gittiğimiz yer karanlık ama birazda gürültülü bir yerdi, falcı kadının karşısına yere oturdum. Kadın benim önüme bir sürü kart açtı, içlerinden 10 tane kartı seçmemi söyledi. Ben kartları seçiyordum kendisi de müdahale etti “onu seçme bunu seç” diye, hepsi seçtikten sonra bir kart açtı, sevdiğim kişi hakkında “seni çok seviyor, ömrünce çok seviyor, keşke kendi gibi huyu da güzel olsa” dedi, bende orada “gerçekten mi” diye sorduğumu hatırlıyorum, falcı kadında onayladı. Sonra kendisi bir kart açtı, sinirli bir şekilde “zengin işte bu, bunlardan hayır gelmez, hepsi aynı” falan dedi. Bu neye işaret eder? Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Elif merhaba,
Gördüğün rüya iki anlam taşımaktadır. Birincisi gerçek hayatında bazı boş şeylerle vakit harcadığını gösterirken ikincisi hareketlerine dikkat edip, başını ağrıtacak maceralardan uzak durmak gerektiğini ifade eder.

Rüyamda falcıya fal baktırmak için gidiyordum içeride birbirlerinin falına bakan iki bayan vardı daha sonra ben falcının odasına doğru ilerlerken biri karşıma çıktı ve falcının burda olmadığını söyledi ama fal paramı vermemi söyledi falcı gelince söylicekmiş bana bende cebimden 4tl çıkarıp adama verdim ve geri döndüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir