Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada fan görmek

Rüyada fan görmek neye delalet eder?

Merhabalar, bugün çok kötü bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim, internette yorumları okudum ama bir şey anlamadım, size yazıyorum, ne olur cevap verin.

Rüyamda annem saçımı boyuyor, kestane yapacakmışız ama annemin işi bitince berbat bir alacalı bucalı bir saç ortaya çıkıyor, başlıyorum ağlamaya “anne sen ne yaptın, ben insanların içine nasıl çıkacağım böyle” diye, annem “kızım kurutunca gerçek renk çıkacak, şimdi ıslak olduğu için böyle görünür” diyor. Fön makinesiyle saçlarımı kuruturken saçım makinenin fanına takılıyor ve kafamdan bir tutam saçı çekip koparıyor, kafamda demir bir lira büyüklüğünde deri gözüküyor, hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Sonra uyanıyorum ve “Aman Allah’ım neyse bu bir rüyaymış” diyorum. Sabahtan beri içimde büyük bir sıkıntı var, kötü bir şey mi olacak? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada fan görmek neye yorumlanır?

İlknur selam, korkma kötü bir şey olmayacak, gördüğün rüya baştan sona kadar gerçek hayatta yaşamakta olduğun dış görünüşünle ilgili endişelerini yansıtmaktadır. Hakkında bilgi vermemişsin ama 18 – 20 civarında olduğunu düşünüyorum. Hele hele gönül işleri de varsa bu endişelerin tavan yapmış olabilir. Zaten siz yaştaki gençlerin en büyük sorunlarından biri kendinle barışık olmayı başarmak, başkalarına özenmeye son vermek, güçlü olduğun yönleri öne çıkarmak, zayıf olduğun yönleri güçlendirmek olmalıdır. Saç boyamak, istediğin rengi elde edememek gibi konular için saç rüya tabiri sayfasını incelemelisin.

Rüyada fan görmek rüyayı gören kişinin hayatındaki değişim ihtiyacını gösterir. Bunlar daha fazla güç sahibi olmak, yüksek kazanca kavuşmak, daha fazla saygınlık elde etmek veya daha çok beğenilmek veya bir duygusal durumu daha iyiye götürmek amacıyla bir şeyler yapacağınıza delalet eder. Rüyada aspiratör, vantilatör görmekte benzer anlamlar taşır.

Saçlarını fana kaptırman ve bunun sonunda bir tutam saçının kopması ise gerçek hayatında bir şeyi düzelteyim derken daha hatalı başka bir şey yaptığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir