Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fanus Görmek

Rüyada fanus neye işarettir?

İyi günler hocam, Rüyamda içi su dolu fanus gördüm, fanusta birbirini çok seven iki balık var. Bunlar durduk yere cam fanusun içinde batıyorlar. Ben de balıkları kurtarmak için tabi müdahale edip su yüzüne çıkarmak istiyorum. Müdahalemle suyun yüzüne çıkıyorlar fakat fanusun içinin temizlenmesi için dişi balığı iki saniye sudan çıkartıyorum ve balığın ölmek üzere olduğunu anlıyorum. Suya geri bırakıyorum ve ölmek üzere balık erkek balıkla dudaktan öpüşüp beraber tek bir beyaz gri deri çanta ya da cüzdana dönüşüyor birden bire.

Bu rüyamda çok takıldım çünkü biri çok seviyorum, ailesi beni istemiyor sebebini bilmediğim nedenlerle. Ayrıldığımızdan beri de sık sık hasta oluyorum. Benimle bir ilgisi var mı çok merak ediyorum rüyanın. Biran önce beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Rüyada fanus görmekName: Elzem
Cinsiyetiniz: Bayan
Yaşınız: 21
Medeni durumunuz: Bekar
Şu anki ruh haliniz: Mutlu
Subject: Fanusta Balık Görmek
Anahtar kelimeler: iki balık, öpüşen balıklar, dişi balık, erkek balık

Rüyada fanus görmek nasıl yorumlanır?

Elzem merhaba, bu olağanüstü güzel, adeta ilgili üniversitelerin psikoloji derslerinde incelenecek kadar değerli rüyayı bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum.

Rüyada fanus görmek sahip olduğunuz ve çevrenize yaymaya başladığınız bir bilgelik simgesidir. Bu nitelikler yaşam yolculuğunuzda size rehberlik edecek ve hep doğruya götürecektir. İçi su dolu fanus görmek ise üzerinde sizi koruyan bir kuvvet veya ruhu temsil eder. Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Bakınız balık yorumu.

Rüyada gelişen olaylar, gerçek hayatında yaşadıklarından oldukça iyi bir deneyim sahibi olup, etrafına yol gösterici olacak derecede gelişim elde ettiğini simgelerken aynı zamanda özel bir insan olarak korunduğunu ifade etmekte; sabır, dua ve gayretlerin ile devam etmekle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşmeye kavuşacağını göstermektedir.

Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misin. Allah’tan her şeyin hayırlısını iste, ona sığın, dualarını eksik etme, olumlu düşün. Her şeyin inanılmaz bir şekilde yoluna gireceğine inanabilirsin. Fanus teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Fanus hakkında diğer bilgiler

Rüyada kırık veya çatlak fanus görmek rüyayı gören kişinin bildiği bir şeyi bir başkasıyla paylaşmayıp, onu zor durumda bıraktığı için onun günahını almaya yorulur. Rüyada fanus kırmak belki de istemeden işlenecek küçük bir günaha ya da kişinin başına gelecek bir sıkıntıdan sonra ferahlamasına işaret eder.  Rüyada fanusa girmek rüya sahibinin bazı konularda bencillik yaptığına delalet eder.

“Rüyada Fanus Görmek” için 3 yanıt

İnanılmaz şekilde yoluna gireceğinden derken giden kişinin dönmesini kast etmediniz değil mi? Rüyadan böyle anlam çıkarabilir miyim?

Aslında bu tür sorulara cevap vermek istemiyorum, müneccim gibi görülmek istemiyorum.

Ancak rüyanız o kadar berrak ki, rüyan kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşmeye delalet etmektedir. En çok istediğiniz şey giden kişinin dönmesi ise bunu canı gönülden isteyin, büyük ihtimalle dönecek ve rüyan gerçekleşmiş olacak.

Benim gerçek hayatta balıklarım var. Rüyamda komşumuz bebeğini bana balıklarla birlikte buna da bakıver diye getiriyor ama bebek su dolu fanusun içinde. Ben onu sadece yatarken fanustan çıkarıyorum ve birlikte yatıyoruz. Fanustan çıkardığım zamanlarda kucağıma falan alıyorum ve boynuma sıkı sıkı sarılıyor ama fanusa geri koyacağımda bana kızıyordu, küsüyordu, bu kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir