Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Beslemek

Rüyada fare beslediğini görmek nedir?

Köyde gezerken birinin evinde küçük beyaz fare beslediğini ve onu elime aldığımı görüyorum. Bu duruma şaşırmamın yanında birden farenin dışkısının virüs, hastalık yaydığını hatırlayıp bırakıyorum ama fare elime kakasını biraz yapmış oluyor, telaşla ellerimi temizlemeye uğraşırken uyandım.

Not:Sağlık sorunu olarak alerjik, rahatsız edici durumlarla uğraşıyorum, özellikle ellerimle ilgili. ayrıca çalışma hayatımla ilgili kararlar alma ve seçim yapmak konusun sıkıntı yaşıyorum. 2 ay önce de cumhurbaşkanı ve eşiyle evlerine yakın arkadaş olarak gittiğimi ve görüştüğümüzü de görmüştüm ama olağan üstü iyi bir haber almadım. Teşekkürler.

Kimden: zeynep
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: tedirgin,kaygılı,kararsız,umutla ümitsizlik arasında
Anahtar kelimeler: evcil fare,beyaz fare

Rüyada fare beslemek tabiri

Zeynep merhaba, gördüğünüz rüya iki açıdan incelenebilir. Birincisi fareler evcil fare olarak kabul edilirse bunun anlamı; rüyada evcil fare görmek gerçek yaşamınızda dostluk ihtiyacı, güven eksikliği yaşadığınızı simgeler. İkincisi ise fare evcil olmayan kabul edilirse:
Rüyada fare beslemek, fare beslediğini görmek etrafınızdaki birinin, kendinize olan güveninizi aşağıya çekmeye çalıştığını gösterir. Bu rüya aynı zamanda birinin, elinizdeki imkan ve kaynaklarınızda gözü olduğunu, kıskançlığı simgeleyebilir. Farenin renginin beyaz olması ise dost ve arkadaş seçiminde daha seçici davranmanız gerektiğini ifade eder. Bakınız Bakınız fare tabiri. Fare pisliği, fare boku görmek, kimi konularda aşırı hassas bir yapıya sahip olduğunuzu ve bunun zaman zaman size sıkıntı verdiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Beslemek” için 6 yanıt

Rüyada birinin elinde fare görmek
Merhabalar, ben rüyamda kayın validemin elinde beyaz fare gördüm ama bu farenin ağzından bir şeyler akıyordu, bu ne demek? lütfen açıklar mısınız?

Rüyamda marketten gelmişim, erzak almışım, tam poşeti boşaltacaktım ki içinde bir şey kıpırdadı, bende poşetin ağzını bağladım, sonra dışarı çıkaracaktım, poşeti kaldırınca altı yırtıldı, birde baktım ki minicik pembe bir fare, çok sevimliydi, onu kızıma gösterdim. Kızım onu beslememizi istedi ve küçük fareyi ayaklarından öptü, bizden hiç kaçmıyordu ve korkmuyordu ama ben fareye kıyamadım ve onu doğaya salacaktım ve o zaman uyandım.

Ben 14 yasinda bir ogrenciyim buyuk bir fareye yem (yiyecek) veriyordum bu neye işarettir? Simdiden tesekkur ederim.

Hasan merhaba,
Rüyada büyük fare görmek, başkalarının hayatında bazı küçük sorunların sizi de etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade eder. Ona yem vermek ise çevrende senin imkanlarında gözü olan biri olduğunu gösterir.

Rüyamda bir fareye kırmızı elma verdiğimi gördüm, fare verdiğim kırmızı elmayı yedi, bu neye işarettir?

Rüyamda bi tane fare gordum saklandıgı yerden cıkıp duruyordu bende ona yatagın üzetıne yemek ve su koydum oda yedı agzından yemek yeme sesi cıkıyordu sonra bırden iki tane oldu fare yavruduy ikisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir