Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Beslediğini Görmek

Rüyada fare beslemek neye işarettir?

Merhaba rüyamda bir küçük fare gördüm. Ev bizim ev değildi ama yatak odasına kaçıyor. Eşim almış eve gelmiş oluyor ve besleyeceğimizi söylüyor bana, bende istemiyorum diyorum. Tam o esnada bir çuvala koymak için alıyorum o fareyi, fare yatağın altına kaçıyor, yastığa tırmanmaya çalışıyor ama tırmanamıyor, derken çuvala atıyorum. Sonra çuvalın içinden benim elimi hafif ısırıyor. Yaralamıyor, sadece çenelerini kapıyor açıyor, onu hissediyorum ve böylelikle eşime veriyorum, eşim fareyi götürüyor Ne anlama geliyor bu acaba.

Rüyada fare  beslediğini görmek yorumu

Nesrin merhaba,

Gördüğün rüyanın ana teması rüyada fare görmek olmakla birlikte fare beslemek, fare kovalamak, fare yakalamak, fare ısırması gibi önemli unsurları da içermekte. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için fare rüya tabirleri sayfasını okumanızı tavsiye diyorum. Orada yazan bilgileri içinde bulunduğunuz ruh hali bilikte ele alıp, verilmek istenen mesajı çözünüz. Başka sorunuz olursa lütfen yorumlar kısmına ekleyiniz.

“Rüyada Fare Beslediğini Görmek” için 2 yanıt

Üç kere çocuğumu sözlemeye gideceğim akşamlarda uyuduğumda etrafımda dolaşan fareler gördüm, bunlar neye işarettir.

Ayşe merhaba, gördüğünüz rüyalar sahip olduğunuz değerlerin farkında olmanız ve kendinizi değersiz veya önemsiz görme huyunu terk etmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir