Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Eti Yediğini Görmek

Rüyada fare eti yemek neye işaret eder?

Selam ben Yusuf, 21 yaşındayım, rüyamda tanımadığım bir yere gitmişim, orada bir ikramda bulunuyorlar, ikram edilen yemeği yiyorum ve tadını çok beğeniyorum, daha sonra bunun fare eti olduğunu söylüyorlar. Ben gidip fare satılan yerden ölü fare alıyorum (fare siyah) yemeye niyetleniyorum ama yemiyorum, sonradan tiksinip vazgeçiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

Rüyada fare eti yediğini görmek yorumu

Rüyanız gerçek yaşamda bir konuda aşırı hırs yaptığınızı ancak sonra bundan döndüğünüzü göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Eti Yediğini Görmek” için 5 yanıt

Rüyada fare kızartan birini görmek
selam, rüyamda pek de anlaşamadığım bir bayanın ki eşimin amirinin hanımı olur ‘fare kızarttığııı’ gördüm tiksinerek yorumlayabilirseniz sevinirim.

Rüyanız önemsiz olduğunu düşündüğünüz aslında sizin için çok şey ifade eden bir ihanet ve / veya bazı sırları açığa çıkartacağınızı simgelemektedir.

Rüyada fare yemek
Ben 16 yaşındayım, gece rüyamda sınıftaki bazı yakın olmadığım kişilerle kavga ediyordum, sonra önüme tabak geliyor içinde fare eti varmış, fareyi yemeye başlıyorum, fare olduğunu duyunca midem bulanıyor, o sırada uyandım, bu ne demek?

Ayşe merhaba,
Gördüğün rüya hiç iyi şeyleri işaret etmiyor. Rüyada kavga ettiğini görmek, huzursuz bir dönem geçirdiğini, iç dünyanda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığını göstermekte, rüyada fare yediğini görmek ise rakiplerini atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmek, daha çok çalışmak gerektiğini belirtmektedir.

Selam, yegenim rüyasinda eşimin bana fare eti yedirdigini görmüs bu ne anlama gelir tesekkürler simdiden saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir