Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare neye işarettir?

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada fare görülmesi özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verebilir.

Rüyada fare görmek nasıl yorumlanır?

Gerçek yaşamda fare denince akla hemen veba hastalığı, lağım ve kanalizasyon, pislik, hastalık gelirken, fare aynı zamanda hırsızlık, asalaklık ve değersizlik gelmektedir. Bu düşünce çoğu zaman doğrudur. Rüyada fare görmek işte bu tanımların benzeri durumlara yorumlanır.

Rüyada fareden korkmak, fareden korktuğunu görmek küçük sorunları abarttığınızı, büyüttüğünüzü ve önemsiz konulara kafanızı fazlaca taktığınızı temsil eder. Böyle bir rüyayı görmüş olmanız belki de bu huyunuzu terk ederek daha mutlu, daha huzurlu bir yaşam sürmeniz için uyarıyor olabilir. İşte rüyaların önemi burada görülmektedir. Bu yönünüzü biliyor ancak dikkat etmiyor olabilirsiniz olarak tabir edilir.

Rüyada fare ısırması, bir farenin ısırdığını görmek gerçek yaşamınızda size avantaj sağlayacak kimi fırsatları teptiğini gösterebilir veya nimet yokluğu anlam taşır. Bu rüyayı gördüğünüzde hemen bir durum değerlendirmesi yapmanız nimet yokluğuna neyin yol açtığını araştırmalı, hangi fırsatı kaçırdığınızı tespit etmeli, bundan sonra böyle hatalar yapmamak için neye dikkat etmeniz gerektiğine karar vermelisiniz diye yorumlanır.

Rüyada bir farenin size veya başka bir insana saldırdığını görmek uzun süredir çözüme kavuşturamadığınız bir sorunun gittikçe büyüyerek size derin endişe ve korkular vermeye başladığını ve bu nedenle sıkıntılı günler geçirdiğini, kendi yaptığınız bazı davranışlar nedeniyle kendine zarar verdiğinizi ve istemediğiniz bazı olaylar yaşadığınızı rahata kavuşmak için derhal kendini değersiz görmek, kendine güvenmeme gibi huylar ve gizli korkulardan uzaklaşıp hayatınızda önem verdiğiniz konulara odaklaşmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada fare sesi duymak bu gerçek hayatınızda, başkalarının yaşamındaki kimi küçük sorunları çözmekte yardımcı olacağınızı, sorunu halledeceğinizi simgeler. Gerçek yaşamda fare sesi itici bir sestir ve birçok insan bu sesten hoşlanmaz tam aksine nefret eder. Rüyada fare sesi duymak çevrenizdeki birinin belkide kolayca çözülebilecek yalınç bir meselesinin, konunun sevimsizliği yüzünden ilgilenilmemesi sebebiyle bu güne kadar çözülmediğini, ancak sizin vesile olmanızla halledileceğine yorumlanır.

Rüyada görülen farenin boyuna göre yorumlar

Rüyada fare görmekRüyada büyük fare görmek başkalarının hayatında kimi küçük sorunların sizi de etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade eder. Rüyada küçük fare görmek gerçek hayatta çevrenizde dikkat çekmeyen, küçük tehlikeler olduğunu simgeler. Ayaksız fare kötü bir rüyadır, reel hayatta yaptığınız, yapacağını bir şeyden büyük bir vicdan azabı çekeceğinizi simgeler. Yaralı fare başladığınız bir işi yarım bırakmak düşüncesinden derhal uzaklaşmak, verdiğin taahhütleri yerine getirmek, itibar kaybı yaşamamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada fındık faresi görmüş olmak bilinçaltının derinliklerinde gizlenen bilinmeyen tehlikeleri simgeler. Sizin bilinçaltınız, size yüzleşmeyi veya kabul etmediğiniz kimi şeyleri yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. Rüyada görülen tarla faresi hayatında kontrol eksikliği temsil eder. Yaşadığınız kaygılar yüzünden hayatınızın kimi alanlarında kontrolü kaybetmeye başladığınızı, ciddi bir kaybetmek korkusu içinde adet kaos içinde olduğunuzu gösterir. Bunun temel sebebi inançlar veya davranışlarının kabul edilmemesi ile ilgili olabilir. Rüyanızda lağım faresi görürseniz iç dünyanızda vicdanınıza karşı geliş onu ret etme anlamına gelir. Bu rüya çok iç kargaşa yaşadığınızı, bir şeyin doğru olduğunu bilmenize karşın reddettiğini, kabul etmediğinizi ve bu durumun büyük huzursuzluk verdiğine yorumlanır. İsyankar bir tutum işaret edip, dikkate alınması gereken bir rüyadır.

Farenin rengine göre rüya tabirleri neye işarettir?

Rüyada siyah fare görmek yaşamınızı kendi ayaklarınızın üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, onlardan destek alarak sürdürdüğünüzü ifade eder. Rüyada siyah fare görülmesi tabiri caizse asalak olmayı, asalakça davranmaya işarettir. Böyle bir durum varsa hemen bunu terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada beyaz fare görmek dost ve arkadaş seçiminde daha seçici davranmanız gerektiğine delalettir. Bu oldukça önemli bir rüyadır. Beyaz renk her zaman aydınlığı, güzelliği işaret eder. Siz yaşamınızda aslında iyi olmayan birini, sadece güzel göründüğü için arkadaş olarak seçmiş olabilirsiniz, halbuki rüyanız diyor ki “sadece dışa değil, öze de bakmak gerekli”. Sonuç olarak bu rüya arkadaş seçiminin önemini işaret eder.

Rüyada fare yemek neye delalettir?

Rüyada fare yediğini görmek rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir. Gerçek hayatta fare yemek iğrenç bir durumdur, filmlerde olabilir ya da savaş cephesinde belki olabilir. Rüyada böylesine iğrenç bir şey olan fare eti yemeniz rakiplerinizle olan mücadelenizde çok üzücü ( iğrenç ) durumlara düşmemek, çok durumlarda kalmamak için daha fazla gayret göstermenize yorumlanır.

Rüyada fare öldürmek ne manaya gelir?

Rüyada fare görmek ve öldürmek çevrenizde size hoş duygular beslemeyen art niyetli biri olduğunu ve bu yakınınızdan gelecek kötülüğü karşılayabilecek donanım, akıl ve zekaya sahip olduğunuzu ifade eder. Rüyanızın en önemi mesajı siz buna sahipsiniz ve aklınızı, zekanızı kullanmayı iyi bilmelisiniz demektir.

Rüyada fare ölüsü görmek, ölmüş fare, bir farenin öldüğünü görmek insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Rüyada ölü fare görmek yorumunda en önemli mesaj ise yapmanız gerekenleri yapıp bu vicdan azabından bir an önce kurtulup aynı şeyi tekrarlamamaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada farenin insan öldürmesi neye çıkar?
Rüyada bir farenin sizi veya başka bir insanı öldürdüğünü görmek reel hayatınızda önemsemediğiniz, yeterli dikkati vermediğini ya da küçümsediğiniz bir durumun gittikçe gelişerek sizi veya sevdiklerini tehdit eder boyuta ulaştığını, zamanında tedbir alarak kolayca çözeceğiniz bir sıkıntının şu anda devasa boyutlara ulaşıp çözümünün güçleştiğini temsil eder.

Rüyada konuşan fare görmek neye işaret eder?
Rüyada farenin konuştuğunu görmek çok değerli bir rüya olup bu rüyanın verdiği mesajı iyi anlamak ve ona gereken önemi vermek lazımdır.  Rüyada fareyle konuşmak iç görü ve yaratıcılık simgeler. Bir şeyi yapmanın daha iyi bir yönü olabileceğini ve onu arayıp bulmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada uçan fare görmek neye yorumlanır?
Rüyada bir farenin uçtuğunu görmek önemli bir rüyadır ve hakkınızda ciddi bir tehlike olabilecek bir konuya ciddiye almadığınızı ve bu durumdan zarar görebileceğinizi simgeler. Rüyada kanatlı fareler, hayatın her zaman güllük gülistanlık olmadığını ve her yönünü ciddiye alınması gerektiğini, hiç ummadığınız yalınç bir konunun başınızı ileride çok ağrıtabileceğini işaret ederler.

Rüyada yavru fare görmek neyi gösterir?
Rüyada fare yavrusu görmek korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Rüyadaki fare yavrusu aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir.

Rüyada evde fare görmek neyi ifade eder?
Rüyada evin içinde fare görmek büyüden korkma veya çocukluk döneminden kalma bir endişe belirtir. Bu rüya aynı zamanda umarsızlık içinde kalacağınız bir olay yaşama habercisi de olabilir. Rüyada eve fare girmesi, bir farenin eve girdiğini görmek eskilerde kalan neredeyse artık unutmak üzere olduğunuz bir korkunuzun yeniden yüzeye çıktığını ya da kurtulmak üzere olduğunuz kendinle kavgalı olmak, kendini beğenmemek, kendini önemsiz görmek duygusunun tekrarladığını gösterir.

Rüyada evcil fare görmek gerçek yaşamınızda dostluk ihtiyacı, güven eksikliği yaşadığınızı simgeler. Rüyada fare beslemek, fare beslediğini görmek etrafınızdaki birinin, kendinize olan güveninizi aşağıya çekmeye çalıştığını gösterir. Bu rüya aynı zamanda birinin, elinizdeki imkan ve kaynaklarınızda gözü olduğunu, kıskançlığı simgeleyebilir. Rüyada fareyle oynamak, fare ile oynadığını görmek kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya karar verdiğinizi ifade eder. Bahçede, sokakta, dışarıda, evin dışında fare görmek, hırsız, bozguncu, zararlı adamdan uzak durmak gerektiğini işaret edebilir.

Rüyada kedinin fareyi kovaladığını görmek reel hayatınızda tanıdığınızı bir kadının size yardım etmek istediğini, üzerinizdeki kendine güven sorununu aşmak için uğraştığını ve bunu başaracağını simgeler.

Rüyada fare yakalamak ne gösterir?

Rüyada fare yakaladığını görmek yaşamınızda küçük tahrişler, malınıza zarar vermek isteyenler olabileceğini temsil eder. Belki de bunlara biraz göz yummak gerekebilir. Rüyada fare kovalamak, fare kovaladığını görmek çevrenizde sizi aşağılayan, küçük gören, hatta size hakaret eden biri olduğunu ve sizin buna meydan verdiğinizi işaret eder. Fareyi kovalamanız bilinç altınızda o kişiyle mücadelenizi simgeler. Rüyada fare tutmak, elinde fare tuttuğunu görmek dedikodu, boş söz veya başkalarının sizi itip kakmasına izin verdiğini simgeler.

Rüyada fare kapanı görmek ne anlam taşır?
Fare kapanı görmeniz üzerinizde gözü olan şüpheli bir kişi hakkında dikkatli olmanız gerektiğini simgelerken kapanı ayarlamak, kapanı kurmak, bir rakibiniz tarafından size tuzak kurulduğu anlamına gelir. Bir fare kapanı ile fare yakalamak sizin rakiplerinizin eline düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada fare zehri görmek neye tabir edilir?
Fare zehri görmüş olmanız gerçek yaşamınızda daha dikkatli olmanızı gerektiren kimi gelişmeler olacağını gösterir. Size yardım etmek isteyen kimi insanlara karşı uyanık olmanızı hatırlatır. Rüyada fare zehri kullanmak, fare zehrini kullandığını, fare zehirlediğini görmek iç görü ve yaratıcılık ifade eder. Bir şeyler yapmanın, bir şeyler başarmanın kendinizi daha iyi hissetmenize yarayacağını temsil eder.

Rüyada sıçan görmek nedir?
Rüyada sıçan görülmesi şüphe, hırs, suçluluk, değersizlik ve kıskançlık duygularını belirtir. Yaşamınızda biraz daha gururlu olmak gerektiğine yorumlanır. Sıçan ısırması, rüyanızda bir sıçan sizi ısırırsa bunun anlamı, itme, çürüme, kirlenme ve hatta ölüm haberi almak anlamına gelir. Bu rüya genellikle bir ihanet hissi yaşayan kişiler tarafından görülür. Özellikle siyah sıçan aldatma simgelerken, rüyada beyaz bir sıçan görmek gizli aktiviteleri gösterir, kimselere söylemeden gizlice yaptığını bir iş karşılığı beklenmedik bir kaynaktan yardım alacaksınız demektir. Rüyada sıçan öldürmek uyanık hayatınızda karşılaştığınız keşmekeş durumun sona ereceğine işaret ederken sıçan yakalamak ise hırs, kıskançlık, ihanet veya başka bir olumsuzluk konusunda taşıdığınız negatif duyguların son bulacağını gösterir.

Rüyada fare görmek hakkında diğer rüya tabirleri

Rüyada fare kuyruğu görmek çevrenizdeki bir kadın yüzünden canınızın sıkılacağını ifade eder. Kuyruksuz fare, Etrafınızdaki bir kadın sebebiyle canınızın sıkıldığını ancak bu sıkıntının geçtiğini, geçmekte olduğunu, aynı sorunu tekrar yaşamamak için daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada fare pisliği görmek, farenin bokunu görmeniz kimi konularda aşırı hassas bir yapıya sahip olduğunuzu ve bunun zaman zaman size sıkıntı verdiğini gösterir. Farenin başka bir hayvanı yediğini görmek, farenin yılan yemesi, farenin kedi yemesi, farenin köpek veya kuş yediğini görmek çevrenizde fazla dikkate almadığınız, size kötülük yapmak isteyen birinin aslında düşündüğünüz kadar zayıf olmadığını, onu dikkate almanız gerektiğini aksi takdirde hiç ummadığınız zarara uğrayabileceğini işaret eder.

“Rüyada Fare Görmek” için 34 yanıt

Rüyada baş örtüsünün içinde minik fareler görmek
Nişanlım rüyasında baş örtüsünü açtığında başından yani örtünün içinden küçük farelerin döküldüğünü gördüm. Bu ne demek tir?

Nişanlınızın rüyası, kendini gerçek hayatta bazı durumlar, konularda yetersiz hissettiğini ya da kendine güven konusunda sıkıntıla çektiğini simgeler.

Rüyada farenin uçtuğunu görmek
Rüyamda bir farenin uçtuğunu gördüm, fare uçarak yanıma geldi ve sol omzuma kondu, çok korktum anlamı nedir acaba admin?

Gördüğünüz rüya, kendini küçük görmek huyunu, komplekslerini bırakıp, işlerinize kaldığınız yerden tam gücünüzle devam etmeniz gerektiğini, bunları başaracak güce sahip olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada farenin vücudunu kemirdiğini görmek
Rüyamda sol göğsümün altını yani kalbimin olduğu yeri kemiren bir fare gördüm. Bu ne anlama geliyor?

Rüyanızda bir farenin vücudunuzu ısırması ya da kemirmesi uyanık hayatınızda size avantaj sağlayacak bazı fırsatları veya kısmetleri geri teptiğini veya nimet yokluğunu işaret eder.

Rüyamda kapinin önünde bir fare gördüm küçüktü içeri girmeye calisiyordu ben içeri girdim o girmeden kapiyi kapattim

ruyamda arazide ayagimin yanindan dogru kacisan fareler gordum bir iki uc derken suphelendim bu kadari normal degil neden kaciyor bunlar diye birde baktim ki uzeri renkli kocaman yilan yanimdan gecip gitti.

Biliyorum belki biraz saçma yada belki dalga geçtiğimi sanacaksınız ama gerçekten rüyamda bir sürü farenin halka olmuş, dans ettiğini gördümne anlama geldiğini yazarsanız sevinirim. saygılarımla.

Sibel selam, rüyanın saçması olmaz, kendi içerisinde tutarlı olanı / tutarsız olanı veya yorumlanabilir / yorumlanamaz olabilir. Bence rüyanız değerli bir rüya ve size içinizdeki korkularınızdan ya da kendine güven sorunundan kurtulmanızı tavsiye ediyor, o zaman daha mutlu olacağınızı anlatmak istiyor.

Rüyamda dik bir dağ vardı ve dağa çıkmaya çalışıyorum. Yolda önüme birden bir fare çıktı, yolumu kesiyordu ama bu düşmaca değilde sanki oraya gitme der gibiydi, iki kez onu geçmeyi denedim olmadı, üçüncüsünde dağın zirvesine çıktım. Bu rüyanın anlamı neye geliyor?

Cenk selam, rüyada dik bir dağa çıkmaya çalışmak rüyayı göreninin önünde büyük ve zorlu engeller olduğunu anlatırken rüyanın devamında gelişen olaylar kendini değersiz görmeyi bırakıp, kendine güvendiğinde tüm bu zorluları aşarak hedeflerine ulaşacağına, hayatının güzellik ve huzur içinde geçeceğine, sağlığı, mutluluğu ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğin başarılı şekilde yürüyeceğine ve ailesinde saygı ve sevgi hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada lağım faresi görmek
Rüyamda büyük bir lağım faresi gördüm. Lağım faresi banyo kapısından çıkıp bana doğru geldi ama zarar vermeye niyeti yoktu korktu benden oda ve kaçmaya çalışırken üzerime doğru geldi, üzerime gelen lağım faresinin önüne o an elimde olan kuş gibi bir şey attım koştu yakaladı hemen. Bende o arada fırsat bilip uzaklaştım lağım faresinden rüya orada bitti. fernandez, 26, Erkek, Evli, Çalışıyor, korku, endişe, mutluluk hepsi karıştı bu aralar.

Rüyada lağım faresi görülmesi iç dünyanızda vicdanınıza karşı geliş onu ret etme anlamına gelir. Bu rüya çok iç kargaşa yaşadığınızı, bir şeyin doğru olduğunu bilmenize karşın reddettiğini, kabul etmediğinizi ve bu durumun büyük huzursuzluk verdiğine yorumlanır. İsyankar bir tutum işaret edip, dikkate alınması gereken bir rüyadır.

Rüyamda bir sürü fare kovalıyordum, hepsini elimle tutup fırlatıyor, birini öldürüyordum ama fareler bitmiyor tuvaletten çıkıyordu en sonunda kocaman bir hemstır görüp beslemeye başlıyordu annem ama ben itiraz ediyor korkuyordum, bu ne anlama gelir?

Zehra merhaba, rüyada fare görmek, fare kovalamak, fare öldürmek bu sayfada anlatılmıştır, lütfen inceleyin. Rüyada hamster görülmesi rüyayı gören insanın sahip olduğu az gelişmiş yönlerini ya da duygularını temsil eder. Hamster görmek aynı zamanda rüyayı gören insan için cinsellik konularının önemsiz olduğunu işaret edebilir.

Rüyamda ablamla fare arıyorduk neyse sonra bizden önce eski bir arkadaşım geldi bir tane kedi yardımı ile fareyi poşetin içine koydu bağladı ve attı, fare büyük fare ama fare poşetin içinde çabalıyordu, sonrasında içim cız etti fareyi o şekilde görünce ablama dedim “abla şu fareyi çıkar poşetin içinden” ablamda dedi “bırak zehirli falandır belki” deyip fareyi poşetle birlikte fırlatıp azıcık uzağa attı, fare çırpınıyordu en son işte öyle.

Ahmet selam, rüyaların sağlıklı yorumlanabilmesi için rüya sahibi hakkında bilgi verilmelidir. Hakkında hiç bir bilgi olmadığı için sayfada yazanlardan başka bir şey söylemek doğru olmaz. Lütfen sayfadaki açıklamalarla içinde bulunduğunu ruh halini bir arada değerlendirip rüyanın mesajını tespit et.

Rüyamda bir alışveriş merkezinde birden fazla fare gördüm, bir yere gitmek isterken yoluma hep fare çıktı ve bende sürekli korktum.

Rüyada alışveriş merkezi görülmesi kişinin içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder. Fare görmek konusu sayfada anlatılmıştır.

Ruyamda fare kaçmaya çalışırken tişörtümü arsından sirtima çıktı ta boynuma kadar geldi kaçmaya çalışırken

Ruyamda arkadasimla arkadasimin evinin bahcesinde yemem yerken iki tane olu fare ve bir tanede buyuk fare gordum buyuk fare oluymus tabi diyerleri gibi ve ağzindan kan geliyormus

Rüyamda fare gördüm, bana saldırıyordu çok korkuyordum ve üzerime atladı, sanki bogazımı ısırmak istedi, o zaman korkudan uyandım.

Rüyamda fareyi ayağımla üstüne bastım ve öldürdüm ama aslında isteyerek değil bi anda yanlışlıkla oldu ve kan da çıktı ne anlama gelir …teşekkürler

Rüyamda uçan bir fare göruyorum ve o fareyi tüfekle vuruyorum, sonra kanımı nedir yukarıdan boğazıma geliyor.

Rüyamda orta yaşlı bir adamın fare dogurttugunu gördüm. Ama fare belli değildi yani görülmüyordu.. sadece adam bir plasantenin içinden doğumu gerçeklestiriyordu.doğan adreslerinde göremedim…

Rüyamda beyaz minik bir fare ayaklarımın etrafında dolanıyordu. Bundan önce sevdiğim kişi ile beraber dolaşıyorduk. O başka tarafa gitti ben başka tarafa. Ve fare ayaklarımın etrafında gördüm

Rüyamda açık kahve rengi küçük fare sürüsü ve içlerinde bi kaç tane orta boylu fare gördüm tam hatırlamadığım bi sokakta fare sürusu vardı küçük farelerin bi tanesi ayakkabımin içine girmişti ayakkabı ayagimdayken bi tanesi biraz irice olan bacağımı kemirmeye çalışıyodu ama biz eğleniyorduk onlara yemek falan veriyodum farelerin renkleri sariya yakın çok açık kahve rengiydi cevaplarsanız sevinirim

İyi günler rüyamda siyah yada gri bir fare gördüm boyutunu tam bilemiyorum…farenin hırkamı kemirmeye başladığını farkettim. Korkmaya başladım.sonra eteğimin altına doğru girdiğini düşündüm..vücudumda aramaya başladım.sonra sag kolumda farkettim kolumdan yukarı çıkmaması için çabaladım..annemden yardim istedim kolumu açtığımda yeşil bir mikrop gibi birşey gördüm..annem aldı yapışkan birşeydi.alıp fırlattı ikiye bölündü üstüne annem su dökmeye başladı sonra kayboldu…beni çok etkiledi bu rüya..dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

ilk rüyamda evin içinde elimdeki bir kutunun kapağı açılıyor ve bir sürü siyah ve beyaz ufak fareler kaçışıyor çoğunluk kısmı da halının altına giriyor. bir hafta kadar sonra başka bir rüyamda kanepenin altından süpürge ile ufak bir beyaz fareyi kanepe altından çıkarıyorum fakat öldürmüyorum

Evimizin yanında terk edilmiş bir ev var rüyam da arkadaşımla oraya giriyorduk ve çatı katına çıkmaya çalışıyorduk ve çıkarken beyaz bir fare gördüm bana gülümsedi sonra çıkmaya devam ettim

Rüyamda annemle oturuyorduk. Yanımızda bir un torbası vardı. Torbanın içinde 3 tane gri fare vardı. Ben sadece birinin sırtını görüyordum ama biliyordum 3 tane olduğunu. Anne torbasıyla at dışarı korkuyorum ya ıyy iğrenç falan diyorum. Sen at uğaştırma beni diyor. Bende atamıyorum fare evde kalıyor.

Rüyamda babannem gilin evinde yengemlerin kardeşinin faresiyle oynuyordum sonra ben banyoya gircem diye fareyi bi odaya hapsetmiştim odanında balkonu vardı banyodan çıktığımda fareyi aradım ama bulamadım bana balkona bak dediler baktım ama yoktu başka ölmüş bi fare vardı beyaz sonra birkaç tane kedi gördüm sanırım bunlar yedi falan diye düşündüm daha sonrasında ben fareyle bi video çekmişim bu instada ünlü olmuş fenomenler beni paylaşmış falan baya değişik bi rüyaydı bunun anlamı nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir