Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyada fare ısırması görmek nedir?

Ben rüyamda yatağımdan uyanıyorum, yatağımın ucuna oturuyorum ve ayaklarımı yere koyduğumda yatağın alt kısmında kafasını uzatan bir kedi ya da fare ayağımı ısırıyor.

Sonra kalkıp bakıyorum, kedi iri yarı orta boylu siyah beyaz karışık renkli bir şey, fare ise beyaz küçük bir fareydi, hangisi ısırdı bilmiyorum ama ufak bir cız etti ayağım, sonra ben fareyi ayağından tutarak duvarlara vuruyorum ve aynı zamanda balkona doğru yürüyorum, sonra fareyi aşağıya fırlatıyorum geri döndüğümde kedi yok olmuş oluyor. Değişik bir rüyaydı bunu benim için yorumlarsanız sevinirim gerçekten..

Rüyada fare ısırması görmek yorumu

Rüyada fare ısırması, rüyanızda bir farenin sizi  ısırdığını görüyorsanız bu gerçek yaşamınızda size avantaj sağlayacak kimi fırsatları teptiğini işaret edebilir veya nimet yokluğu anlamında yorumlanır. Makbul bir rüya değildir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Isırması Görmek” için 6 yanıt

selam 28 yaşındayım, rüyamda birçok siyah renkli fare gördüm, banyo küveti farelerle doluydu, ayrıca fareler ölüp diriliyordu, sonra bir tanesi yüzüme doğru atlayarak sol yanağımı ısırdı, sonra bodrum kata iniyorum orada da kazanın küllüğünden bağırarak fareler çıkıyordu, bunun anlamı nedir ? yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler….

Selen selam,
Rüyanız hakkında detaylı bilgi fare adresinde bulunmaktadır. Lütfen ziyaret ediniz.

rüyamda bir tane fare gördüm kahverengiydi sağ ayağımdn ısırdı ama canım yanmadı.tam parmaklarımın üstünde 4 tane diş izi vardı.2 alt 2 üst diş. ne demek oldugunu ögrenmek istiyorum .şimdiden teşekkürler

Ruyamda siyah bir fareyle cok ugrastim.pek fareyede benzemiyordu tipi aslinda. Evden cikaramadim onu hatta ustume atlayip elimi parmak uclarimi isirdi.ilac ictim hemen.baya korktugum kovalamacalardan sonra onu attim evden.bir daha gelemedi.

Rüyamda fare ayağımı üfleyerek ayağımı ısırdını görüyorum ve rüyamda uyandimda dizlerime kadar kemik birakmiş rüyamda uyandimda farkedince ağrı çektim sonra uyandim ki rüyadı….

Selam. Ben 16yaşındayım rüyamda camide bir farenin benim boynumu ısırdığını gördüm cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir