Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Kafesi Görmek

Rüyada fare kafesi neye delalet eder?

Rüyada fare kafesi görmekRüyamın ilk başını hatırlayamıyorum ama çok karışık ve saçma olaylar vardı. Benim Boncuk adında bir kuşum var. Onun bir de arkadaşı Şeker vardı. Biz Şeker’i yengeme verdik.
Rüyamda fare kafesinin (Boncuk’un yolculuk kafesi) içinde Boncuk ve Şeker vardı. Evimizin balkonunda sıralanmış çamaşır iplerinin en son ipinde düşmek üzereyken gördüm. Bizim evimiz en üst katta. Çok endişeliydim, kalbim rüyada bile olsa durmak üzereydi. Onları kurtarmak için koştum. Tam kafesi tutacakken kafes düşmeye başladı. Kafes yere değmeden uyandım. Terler içindeydim ve rüyamı kontrol edip de onları kurtaramadığım için kendime kızdım. Bu ne anlama geliyor? 23, Kadın, Bekar, Yazar.

Rüyada fare kafesi görmek yorumu

Rüyada fare kafesi görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta yenmek, geçmek ya da hareket kabiliyeti azaltıp onu etkisiz hale getirmek istediği birileri olduğuna yorumlanır. Rüyada kuş görmek görülen kuşun cinsiyle açıklanmakta birlikte genel olarak zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli istekleri, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünü temsil eder. Kuşların kafeste olması duygularını açıklamakta sınırlanmak ve özgürlüğünü kaybetmek (ya da öyle düşünmek) anlamına gelir. Kendinizi ruhsal olarak hüsrana uğramış hissedebilirsiniz. Bu rüya kendinizi kafesteki bir kuş gibi hissettiğinizi göstermektedir.

Kafesin ilginç bir şekilde ipe asılı olması, onu yakalamaya çalışmanız, kuşları kurtarmaya uğraşmanız ancak kafesi yakalamamak ise sizin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünüzü ve bazı işleri başarmak için kendinizde yeterli gücü bulamadığınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Fare Kafesi Görmek” için 2 yanıt

Kafeste yılan görmek
Hayirli günler. Rüyanin etkisi altinda kaldim ve yorumunu bulamadim. Sabaha karsi rüyamda kafes icerisinde bir kücük yilan görüyorum, kafesin ön tarafi acik ve bir yerden kücük balik atliyor. Baligi kafesten aliyorum suya birakiyorum. Ama yine kafese yilanin yanina atliyor, 2 ci kez aliyorum kafesden tekrar suya birakiyorum. Akvaryum mu yoksa baska bir su kabi oldugunu bilmiyorum. Boylede uyandim. Ruyada yilandan korkmadigimi ama baliga uzuldugumu, tek amac baligi kurtarmak oldugunu belirtmek isterim. Simdiden yorumunuz icin cok tessekkurler. Saygilarimla. Ercan.

Rüyamda bir kafes içinde bir sürü küçük beyaz fare vardı dışarı çıkıyorlardi bense içeri sokuyor çıkmamalari için uğraşıyordum fareler sevimli beyaz ve küçücüktu hemstir fareler gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir