Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanı görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben 21 yaşında evliyim ve bir de bebeğim var. Rüyamda evimizde fareler var onları yakalamak için bir kaç tane fare kapanı alıp, değişik yerlere koymuşuz, ancak hiç fare yakalayamıyoruz.

Odadaki kanepenin altına saklanmış ama benim yeni farkına vardığım bazıları büyük, bazıları da yavru fareler vardı. Eşimi çağırıyorum “demek ki fareler mutfaktan çıkıp odaya gelmişler, kanepenin altında yaşıyorlar, o sesler bunlara aitmiş, bak yavrulamış ne zamandır buradalar acaba” diyorum, büyük fare yerinde duruyor ama küçükler kaçıyor biz onları görünce. Eşim kalanlardan bir tanesini tutup, çıkarıyor oradan ama öldürüyor mu bilmiyorum. Hayırdır inşallah yanıt için şimdiden teşekkürler hocam.

Rüyada fare kapanı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada fare kapanı görmek üzerinizde gözü olan şüpheli bir kişi hakkında dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada fare kapanı ayarlamak, fare kapanı kurmak bir rakibiniz tarafından size tuzak kurulduğu anlamına gelir. Bir fare kapanı ile fare yakalamak sizin rakiplerinizin eline düşeceğiniz anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Kapanı Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir