Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovaladığını görmek nedir?

Ben 24 yaşındayım, evliyim, aynı rüyayı 3 kez gördüm, birini önceden görmüştüm ikisini de bugün gördüm. Rüyamda evde yalnızım ve evde 3 4 adet fare var, ben oturma odasında oluyorum, dışarı çıkınca fareler tam yatak odasının kapı önünde oluyorlar, ben çıkınca ses çıkararak kaçıyorlar, korkuyorum içeri geri giriyorum, tekrar kapıyı açıyorum aynı.

Bir sonraki rüyamda içeri iki tane fare girmiş oluyor, ben fareleri kovalayıp, bunları bir kovaya katmış oluyorum, biri çok kocaman olduğu için kovadan çıkıyor, korkuyorum elimde değnek gibi bir şey var onunla vurmaya çalışıyorum vuramıyorum, “öldüreceğim sizi” diyorum yanıt veriyor “bizi öldürecekmiş” diyor, tekrar vurmaya çalışıyorum üzerime zıplıyor. Değnekle kovalamaya devam ediyorum ve evden kaçıyorlar.

Ne olur ne anlama geliyor söylersiniz yine göreceğim diye uyumaktan korkuyorum, rüyada fare kovalamak neye işarettir?

Rüyada fare kovalamak tabiri

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek bu rüyanın verdiği mesajı anlamadığınızı veya güçlü bir mesaj verdiğini ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir.

Bu rüyalar pozitif olabilir fakat çoğunlukla ihteviyatı (içerdiği konular) korku verir. İnsan bu tür rüyaları görmeye devam eder çünkü biraz önce bahsettiğimiz gibi, birey rüyada kabusuna giren şeyi gerçek yaşamında çözmek için, onu anlamak için bir araştırma içine girmemiştir, huzurlu bir hayat tarzına sahip olamadığı için bu rüyaları görmeye devam eder.

Rüyada fare kovalamak, rüyada fare kovaladığını görmek, Çevrenizde sizi aşağılayan, küçük gören, hatta size hakaret eden biri olduğunu ve sizin buna meydan verdiğinizi işaret eder. Fareyi kovalamanız bilinç altında o kişiyle mücadelenizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Kovalamak” için 9 yanıt

ruyamda çamaşirlıktan kıyaferlerımı toplarken çamaşir gibi asılı bır fare gördüm neye işarettir.
tesekkur ederim

Rüyada fare kovalamak
Ben Zeynep Akbaş, 17 yaşındayım. Bu gece rüyamda siyah büyük bir farenin evimizin mutfağında gezdiğini gördüm. Onu, uzun boru gibi bir şey ile çekmeye çalışıyordum. Sürekli kaçıyordu. Bende kovalıyordum. Yorumlar mısınız rica etsem? Rüyada fare kovaladığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada fare kovaladığını görmek, etrafında seni aşağılayan, küçük gören, hatta sana hakaret eden biri olduğunu ve sizin buna meydan verdiğinizi işaret eder. Fareyi kovalamak bilinç altınızda o kişiyle mücadelenizi simgeler.

ruyamda buyuk fareyi kovaladim ve yakaladim evde cikardim fare benimle konustu dedi niye beni attin sonra kendimi carsida gurdum elbiseler asiliydi bana uc elbise verdiler bunu anneme verdiler

rüyamda toprak bir yoldan geçerken fare görüyorum önce korkuyorum sonra o yoldan geri giderken o fareyi kovalıyorum bir süre kovaladıktan sonra o fare başka bir hayvana dönüşüyor aynı bir çita gibi oluyor kükrüyor onu da kovalıyorum bana dönüp dönüp kükrüyor ondan da korkuyorum rüyamda gece ama sanki ışıklar yanıp yanıp sönüyor acaba anlamı nedir şimdiden teşekkürler

Ormanlık bir alamda, eski yıkık taşlık alanda, merdiven başında, bir iri gri fare, siyah başka bir fare ile çekişiyor, ona saldırıyor. Beni görünce bana düşmanca yöneliyor. Korkup öldürmek için sopa arıyorum ama bulamayıp geri çekiliyorum. Okuduklarımdan anlam çıkaramadım.tşk.

Rüyamda farenin eve gireceği sırada anneme söyledim annem sopa ile fareyi kovaladı fare bana doğru geldi bana bir zarar vermedi ben çok korktum uyandım olumlu yorumlarsanız. 33, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Merhaba,
Rüyanız hakkında geniş bilgi rüyada fare görmek sayfasında bulunmaktadır. Ben olumlu yorum yapamayacağım için oradaki bilgileri okuyup sizin mesaj çıkarmanızı tercih ettim.

Ben rüyamda evde küçük siyah fare görüyorum korktuğum için onü evden kovalıyorum gidiyor sonra yine oturuyorum yine bi fare görüyorum sanki onu kovalicagimi biliyormus gibi peşinden gidince hemen kaçıyor ne anlama geliyor cewaplarsaniz çok mutlu olurum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir