Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Kuyruğu Görmek

Rüyada fare kuyruğu görmek nedir?

Havuzda mor renklerde bir fareyi kuyruğundan tutup sudan çıkarıyorum. Amacım fareyi havuzdan uzağa fırlatıp atmak, ondan kurtulmak idi. Birden farenin kuyruğu elimden kaydı ve fare havuz kenarındaki mermer zemine düştü, baktım ağzından kan geliyordu ve zor nefes alıyordu.

Amacım kesinlikle onu öldürmek olmadığı, onu uzaklara atmak olduğu için farenin bu haline çok üzüldüm, onun ölümüne sebep olacağım diye düşünürken erkek arkadaşım yanıma geldi ve ne oldu dedi. Ona olanları anlatırken ağlamaya başladım. Arkadaşım “ağlama, bence o fare suda zaten ölmek üzereymiş ki bu hale geldi, senin niyetin önemli, sen iyi kalpli birisin” diyerek beni teselli etti.

Bu arada bir baktık ki fare düştüğü yerde yok, mermerdeki kan izlerinden onun kalkıp oradan uzaklaştığını anladık ve içimi büyük bir sevinç kapladı. Bu rüyanın anlamı nedir, bir açıklar mısınız. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada fare kuyruğu görmek yorumu

Rüyada farenin kuyruğunu görürseniz, fare kuyruğu görmeniz çevrenizdeki bir kadın yüzünden canınızın sıkılacağını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Kuyruğu Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda iri rengi acik kahve rengi olu bir fare gordum. Ayrica havuza oglum kafasina kadar girdi su temizdi ama ben bogulur diye cikarip kendime sardim. Arkadasi evini tasiyordu ama cok pisti evi ve esyalari ben ve oglumu dokundurmamaya calistim

Ruyada halamlarin evimdeyim, oğlu evleniyor ve tavuk pisirmisler, tavuktan 2 tane yiyorum ve bir tane tavuk dolaba saklıyorum, onu almak için gittiğimde birden odadan bir fare geliyor, tam ayağımın altında kuyruğuna basiyorum, dolaptan “bana bırak onu” diyor ve küfür ediyor, bende korkuyorum, dolaptaki eti yiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir