Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek nedir?

Hayırlı Günler. Ben Esra ve 26 yaşındayım. Bu sabah, sabah namazına doğru rüyada siyah fare görüyorum, farenin üzerimde tırmalandığını gördüm, bende silkeleniyordum düşsün diye fakat o siyah fare ölüydü ve üzerimde yapışmış düşmüyordu. Bu fare ölüsü beni çok üzdü, çok etkisinde kaldım acaba, anlamı nedir acaba.

Çünkü genelde rüyalarımda gördüklerim gerçek hayatımda bana bazen bir şeyleri ima ediyor fakat bunu hiç çözemedim. Cevabınızı büyük merakla bekliyorum , rüyada ölü fare görmek neye işaret eder? Teşekkürler.

Rüyada fare ölüsü görmek tabiri

Rüyada fare ölüsü görmek, ölmüş fare, ölü fare, bir farenin öldüğünü görmek insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Ölüsü Görmek” için 9 yanıt

Rüyanız, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğinizi gösterirken çevrenizdeki bir kadın yüzünden canınızın sıkılacağını ifade etmektedir.

rüyamda fareyi kovaladım baya bi çabaladım terlik falan fırlattım sonra geldi üstüme yapıştı sonra kurtuldum duvarda gezinirken tepsi fırlattım yapıştı duvara öldü çok saçma bi rüyaydı yorumlarsanız sevinirim…

Ruyamda annemle ben tavada et pisirirken etlerin arasinda fare pistigini goruyoz tavanin basinda ben varim ama bu neye yorumlanir acaba yorumlarinizi istiyorum..

Annem rüyasında yemek yapmak için mutfağa giriyor çekmeceyi açtığında bir sürü fare ölüsü görüyor misafiri için yemek hazırlayamıyor.

rüyamda merdivenlerden ölü fareyi bir tahta yardımı ile temizliyorduk abim ile bir süpürge aldık ve temizlemeye başladık içim bulandı ve aşağı indim temizlemeyi bıraktım

Rüyamda bir evin içinde güvercinler görüyorum soğuk.olduğu için kümeste değil oraya koyduğunu söylüyor arkadaşım fakat içeri giriyorum kuşların burayı pisletecegini fln düşünüyorum solda alarm cihazı gibi birseyden ses duyup.korkuyorum içerde farklı biseyler var gibi korkuyorum biseyler söylüyor ama tam.hatırlamıyorum onu dışarı çıkıyorum kapının önünde 2 veya 3 kişi kürekle fake ölüsü toplayıp sıra sıra arabaya atiyolar patkan dedikleri türden büyük fareler ama baya bir var di

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir