Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Pişirmek

Rüyada fare pişirmek neye delalettir?

Merhaba, ben 27 yaşında, evli, 1 çocuk annesiyim. Rüyamda yerde bir tencere kaynıyor, kapağını açıp bakıyorum tencerenin içinde 4 tane büyük fare kaynıyor. Korkuyorum su içmeye gidiyorum, bardakla su içerken sudan ağzıma bir şey geliyor, bakıyorum balık yumurtaları ve bardakta kat kat büyümeye başladılar, bardaktan dışarı fırladılar, onlarca balık ve gitgide büyüyorlardı, palamut balığından büyük oldular. Lütfen yorumlar misiniz.

Rüyada fare pişirmek tabiri

Aysun merhaba, bu son derece değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada dolu tencere görmek rüya sahibi kimsenin uyanık hayatında bir şeyin onaylanmasını müteakiben bol nimete, güzel geçime, bolluğa ve yeni dostluklara kavuşacağına işaret eder. Bakınız rüyada tencere görmek sayfası.

Ancak tencerede fare pişmesi dikkatli bir analiz yapmayı gerektirmektedir. Rüyada fare pişirmek veya fare yemek kişinin rakiplerini atlatmak ve onlarla mücadele etmek için daha fazla gayretli olması, daha çok çalışması gerektiğini gösterir.

Rüyada su içmek selamete ermeye delalet ederken rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir. Öte yandan içtiğin suda ağzına balık yumurtası gelmesi büyük hayırlara işaret etmektedir. Çünkü rüyada balık yumurtası görmek prestij simgesidir ve yüksek maddi kazanç ihtiyacınızı işaret eder. Mevki, görevinde terfi, maaşında artış beklentilerinizi de ifade edebilir. Yumurtaların büyümesi ise bu kazancın gittikçe büyüyeceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir