Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Saldırısı Görmek

Rüyada fare saldırısı neye işarettir?

farelerMerhaba, iyi günler öncelikle, rüyamda evimde koltukta oturuyorum, yan tarafımdaki masada bilgisayarla oyun oynuyorum, oturduğum yerden de sözüm ona habire gelen fareleri kovalıyorum, bir şey atarak öldürürüm edasıyla kovalıyorum yani, kaç tane bilmiyorum ama gidip geliyorlar.
Aradan zaman geçiyor, o arada ablamın geldiğini, yeğenimi bırakıp gittiğini görüyorum, yine koltuğa gidiyorum bu sefer ortasına oturuyorum, uyku uyanıklık hali, bir dalgınlık var üzerimde, o anda karşıdaki çekyatın oradan kocaman bir fare geliyor, yüzüme saldırıyor, sesi çok ürkütücü vicik vicik iğrençti, yani ellerimle mücadele edip yüzümden atmaya çalışıyorum, vuruyorum vuruyorum yere düşüp kaçıyor ama nereye bilmiyorum, oda karanlık anne anne diye çığlıklar atıyorum, çok korkmuştum çünkü, annem niye gelmiyor diye kapıya yönelip açarak biraz geriden anne diye bağırarak anneme bakıyorum, namaz kılıyor her zamanki yerinde, namazını bozmayacağını biliyorum ama yinede anne anne diye bağırıyorum.

Annem yüreği güm güm heyecanla yanıma geliyor “ne oldu” diyor, bende “anne fare yedi beni, yüzümü” diyorum, karanlık görmüyor, ışığı yakıp bana bakıyor, o an aklıma gelmiyor biraz kendime gelince tam karşımda duran aynaya bakıyorum, sol dudağım ve dilimin solunu ısırmış, kan yok, yara gibi olmuş hemen, yüzümün her yerini tırmalamış o halimi görünce çok kötü oldum, dondum kaldım. Annem o anda “sercan sercan” diye yeğenime seslendi, hemen diğer odaya koştuk, orası da karanlıktı ve yeğenim yoktu.

Işığı yakıp baktım, en son masa gibi üstü örtük bir yüksekliğin altında (kalabalık bir somya altı gibi) gizlenmiş bulduk, onu bulunca bir rahatladım, sevindim, o şekilde uyandım ama uyandığımda hala korkmuş bir haldeydim, ışığı yakıp hemen aynada dilime baktım hala acıyordu çünkü.

Tabirini, yorumunu yaparsanız çok sevinirim, hala kalbim güm güm atıyor, sanki nefesim kesilecek gibi, sıcağı sıcağına hiç unutmadan yazdım size rüyamı ve heyecanla bekliyorum yanıtınızı, hayırlı günler. Gönderen Deniz.

Rüyada fare saldırısı görmek tabiri

Deniz merhaba, böyle önemli rüyalarda kendiniz hakkında mutlaka bilgi vermelisiniz. Yaşınız, işiniz, medeni durum, korkular, umutlar, kısacası mümkün olan tüm bilgiler. Bu bilgiler olmayınca sağlıklı açıklama yapılamaz. 10 yaşında birisinin bilgisayar görmesi ile 80 yaşında birinin rüyasında bilgisayar görmesi farklı anlamlar taşır. Ben burada rüyanın ana unsurlarının açıklamasını yapacağım, rüyanın mesajını çözmek size düşmekte.

Rüyada koltuk görmek, koltukta oturmak hayallerinizin çok büyük olduğuna ve gerçekleşmeyeceğine, yanlış düşünceler içinde olduğunuza işaret eder. Rüyada computer, bilgisayar görmek modern hayatı ve teknolojiyi ifade eder. Önünüzde yeni fırsatlar açılacağını işaret eder. Bunun yanı sıra bilgisayar duygu ve düşüncelerin yoksunluğunu ifade eder. Hayatın akışına göre gittiğinizi kendi fikir ve düşüncelerinizden yararlanmadığını anlatır. Rüyada bilgisayar oyunu oynadığınızı görmek, gerçek hayatta kazanıp kazanmayacağını işaret eder.

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını ifade eder. Rüyada fare ısırması, bir farenin ısırdığını görmek Gerçek yaşamınızda size avantaj sağlayacak kimi fırsatları teptiğini veya nimet yokluğu anlamındadır. Rüyanın unsurları: koltuk, bilgisayar, oyun oynamak, fare, kocaman fare, namaz kılmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Saldırısı Görmek” için 10 yanıt

Rüyada iş yerinde gezinen fareler görmek
Rüyamda çalıştığım iş yerinde fareler geziniyor ve biri sırtımdan giriyor, farkındayım farenin içimde olduğunun fakat korkmuyorum, çalışmama devam ediyorum. O sırada fare koluma kadar geliyor ama çıkamıyor ve badimin kolunu iyice açıp elimle çıkarıyorum, bunun anlamını öğrenebilir miyim?

Rüyanız çok hoş bir rüya olup, kendini değersiz görme huyunuzu üzerinizden attığınızı, kendiniz ile barıştığını simgelemektedir.

Rüyada koynunda fareler görmek
Merhaba, ben alışkanlığımdan dolayı genelde çok geç yatarım yani yattığım saat, sabaha karşı 05,07 civarıdır. Gördüğüm rüyaya gelecek olursak, yatağımda yatarken sol koltuk altıma kene yapıştığını fark ederek o keneyi koparttığım sırada birden koynumda yuvalanmış irili ufaklı bir çok siyah fare olduğunu fark ediyorum. Benim rüyalarım hep böyle saçma ve ilginçtir. Yorumlayabilirseniz mutlu olurum.

Rüyada bir farenin başka fareyi kovalaması
Rüyamda 1 fare diğer 1 fareyi kovalıyordu ve ben onları izliyordum, daha sonra ayağıma yapışmış 2 tane kırkayak gördüm, yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada uyuduğunu görmek ve uyurken kulağını fare kemirmesi
Rüyada uyuyorum, uyurken fare kulağımı kemirmiş, uyanınca sağ tarafa fareyi görüyorum, uyanıp kulağımı ellediğimde kemirmiş, bağıra bağıra ağlıyorum, annem babam geliyor, “gidelim buradan” falan diyorum, bakıyorlarmış kulağım kan içindeymiş ama kanı ve kanadığını ben görmüyorum, sadece çok az acı ve elimi sürdüğümde kesikleri hissediyorum.

Rüyamda arkadaşın evindeydik tuvaletleri dışarıdaydı o tuvalete gidip geldi, benimde tuvaletim geldi, tuvalete gidelim dedim, oda “tuvalet fare dolu” dedi ama çok gelmişti, gidelim dedim, gittiğimizde her yerden fare çıkıyordu, fareler siyahtı, tuvaletin içine girdik bir tane fare üstümüze geliyordu, köpek gibi havlıyordu, saldırmaya çalışıyordu, arkadaşımın elinde sopa vardı, bende elinden sopayı aldım öyle vurmaya çalıştım, uzaklaştırmaya çalıştım, arkadaşımda kıs kıs diyordu, uyandım 22 yaşındayım çalışmıyorum.

Rüyada fareden korkup kaçmak
Günaydın rüyamda fareden korkup kaçıyorum kaç kez uyanıp dalıp sürekli fare gördüm anlamı nedir?

Ruyamda beyaz ve bi suru halinde fare insanlara saldiriyordu bende biriyle saklanmis kacmaya calisiyordum ki biri farkedim saldirmak icin onumde durub bana bskiyordu bende elimde birsryle onu korkutmaya calisiyordum ne anlama geliyor

Merhaba. Önceden bir etüt merkezinde stajyer matematik öğretmenliği yapıyordum. Yeni ayrıldım. Bu gece rüyamda oradayım dersi yeni bitirmiş ve çıkıyorum, gece saat 3 olduğunu biliyorum aynı zamanda günlerden cuma herkese neşe ile hayırlı cumalar dileyip kenara çıkıyorum. Sonra loş ışıklı bir yerde olduğumu görüyorum ancak orası binanın içinde bunu biliyorum, ayna karşısındayım ama hiç bakmıyorum ve bir sürü hapsettiğim fareleri serbest bırakıyorum, daha sonra onlar canımı yakacak şekilde beni kemirmeye başlıyor ve orada uyanıyorum.

20 yaşındayım rüyamda sokagin basinda bir bakkal var annem teyzesinin cocukları bakkalın alt katında kilitli kalmışlar bakkal kapalı biz kapıdayız kuzenim biri daha var onu hatırlamıyorum. Müşteri geliyo ben bakkalı açıyorum bakkalın sahibini arıyorum geliyo alt katın anahtarını veriyor. Ben aşağı iniyorum kapıyı açmak için merdivende fareler var bacağıma atlıyolar büyük olan fare benden kaçıyor.Bende merdivenden bağırarak çıkıyorum. Yukarıda kuzenim bana ben inerim ben korkmuyorum diyor o aşağıya inip kapıyı açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir