Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu neyi gösterir?

Değerli Admin, Rüyamda ablamın evindeyim. Evde koyu gri bir yavru fare var ama yüzü kediyi andırıyor, geniş yüzlü ve masum görünüşlü ve iri gözleri var. Ablamın kızıyla ben, fareyi evden çıkarmaya çalışıyoruz. Kız yeğenim kapıdan zorla çıkarıyor. Ben de antreden bahçeye çıkarmaya çabalıyorum. Farenin sırtındaki şey dikkatimi çekiyor. Sırtında boynundan kuyruğuna kadar bıçakla derince açılmış uzun iki tane yarık var ama kan akmıyor. O sırada fareye de acıyorum. Bahçeye çıkarıyoruz sonunda ama kaçamayacak kadar canı yanıyor.

Elimle dokunamıyorum hastalık geçer diye. Üzerine bir kumaş parçası atıyorum, onunla tutup çöpe atmak istiyorum. Ama cesaret edemiyorum. Kız yeğenim eliyle alıp dikenli tellerin arasına önce sıkıştırıp sonra onu çöpe bırakıyor. Fare bize yalvarıyor: “Lütfen beni burada bırakmayın” diyor. Ama biz, kediler çöpte onu yer ve tamamen kurtuluruz diye düşünüyoruz. Biraz zaman geçince bakıyoruz ki kediler onun içini tamamen yemiş, dışı duruyor. Rahatlıyoruz.

Rüyada fare yavrusu görmek tabiri

Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir. Rüyada evde fare, evin içinde fare görmek büyüden korkma veya çocukluk döneminden kalma bir endişe belirtir. Bu rüya aynı zamanda umarsızlık içinde kalacağınız bir olay yaşama habercisi olabilir. Rüyada fareyle konuşmak, fareyle konuştuğunu, konuşan fare görmek iç görü ve yaratıcılık simgeler. Bir şeyi yapmanın daha iyi bir yönü olabileceğini ve onu arayıp bulmak gerektiğini ifade eder. Rüyanın unsurları: evde fare, yavru fare, fare yakalamak, yaralı fare, konuşan fare, fareyle konuşmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Yavrusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir sürü fare yavrusu görmek
Selam. Rüyamda ayakkabı kutusu büyüklüğünde bir kutunun içerisinde bir sürü minik fare yavrusu gördüm ve o kutuyu dışarı fırlattım attım. Ama içimde korkusu kaldı acaba evin içine de bunlar yayılıp bir yerlerde hala yaşıyorlar mıdır? diye, o kutu patates soğan kutusu imiş. Acaba rüyada fare yavruları görmek neye işaret eder?

Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir