Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada fare yediğini görmek ne demek?

Merhabalar, dün gece rüyamda arkadaşımın fare yediğini gördüm. Şimdiki evimizin bir üst katına taşınmıştık ve en yakın 3 arkadaşım beni ziyarete geldiler. Daha sonra balkonda oturduk. Balkonda otururken bir kutu buluyoruz ve içinde renkli fareler var. Özellikle de siyah ve koyu mor.

Arkadaşlarım fareleri yemeye başlıyor. Yemeyin diye yalvarıyorum ama hızlı hızlı fare yiyorlar. Sonrasında zaten ben 1 tane yedim falan gibi muhabbet dönüyor aralarında. Ben kalkıp salona gidiyorum ve annemin bir sürü kapalı kadınla salonda olduğunu görüyorum. Ben salona gelince 2 kadın birden salondan çıkıyor ve evden gitmeye çalışıyor. lütfen bir yorum getirin. Teşekkürler.

Rüyada fare yediğini görmek tabiri

Rüyada fare yediğini görmek, fare yemek, rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir.

Fare eti gerçek hayatta haramdır, Rüyada fare yemediğini, tiksindiğini görmek, fare kusmak, ise size haram bir şey teklif edildiğini ya da harama teşvik edildiğinizi ancak, güçlü irade ve inancınız sayesinden bundan uzak durduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fare Yediğini Görmek” için 9 yanıt

Rüyamda fare yiyordum. 2 adet kahverengi fare yiyorum fakat hiç tiksinmiyordum, bu neye işaret etmektedir? teşekkürler

Rüyada fare yediğini görmek
Merhaba, Ben evli ve 1 cocuk annesiyim. Ruyamda beyaz bir tabak uzerinde gri bir fareyi dilimleyerek yiyordum. Fare eti yedigim soylenene kadar afiyetle yedim, eti cok lezzetliydi. Fare eti oldugunu fark edince igrenip biraktim.
Ruyami yorumlayabilirseniz cok sevinirim. İyi aksamlar

Rüyada fare yemek, fare yediğini görmek rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir.

Merhaba ben viyanada üniversite öğrencisiyim antepte bulunan eski evimizde viyanadan tanıstıgımız evdeydik. Yemek yememiz gerekiyordu hazırladıgımız menüde iki tane siyah iri fare vardı. (Ben yemiyecem) arkadas yemegi hazırladıktan sonra tepside farenin sanki canli oldugunu gördüm. Koşarak balkona kaçarken balkonun sonunda beklerken üstüme dogru bembeyaz fare gördüm. Ve bu rüyayı ikindi gibi gördüm. (Bilinç altımdada fare ile ilgili herhangi bşr şey yoktur herhalde)

Rüyamda bir yakınımın benim evimde ocakta 2 ayrı tavada fare ölüsünü pişirdiğini gördüm. Ne yaptığını sorduğumda fare zehiri yaptığını söyledi. Çok kızdım ve ona bağırırken uyandım. Ama ölü fareleri çok net hatırlıyorum. Kahverengi kafası ve ayakları koparılmış, sanki bütün tavuk şeklindeydi. Ama koyu kahverengiydi. Çok iğrendim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Dilek selam,
Gördüğün rüya gerçekten ilk bakışta iğrenç ancak manası o kadar kötü değil ve tanıdığın birisinin sana 2 konuda üzüntü ya da hayal kırıklığı yaşattığını, bu yüzden büyük bir pişmanlık yaşadığını, hatasını telafi edip u acıdan kurtulmak isteğini anlatmaktadır.

Rüyamda kızarmış fareyi ablamın yedigini gördüm. 18 yaşındayım lise ögrencisiyim teşekkürler.

Ben üç tane siyah büyük fare gordum, bir evde ama o evdekiler kötü insanlardı, bir tane bebek vardı annesi bebeğini üreme organına fareyi emdiriyordu, bana da fare yedirdiler, ben cok tiksindim kustum yarısını, o evden cıkmak istiyordum bir an once.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir