Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fareden Korkmak

Rüyada fareden korktuğunu görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda eve fare girerken gördüm, çok korktum ve kaçmaya basladım, salondan odaya geçtim, esimi kaldırmaya çalışıyorum, o arada duvarın dibinde bir küçük fare gördüm, çığlık çığlığa bağırıp eşimi uyandırdım.

Eşim salonda fareyi arıyor, ararken fare kıyafetimin içine girdi, ben fareyi çıkarmaya çalışırken bağırıyorum, farenin kuyruğu kopmuş, kuyruk elime geldi, eşim üstümde fareyi tuttu, fareyi çıkaracak iken uyandım, çok korktum, bu neye işarettir? lütfen cevap yazınız. Teşekkürler.

Rüyada fareden korkmak yorumu

Sümer merhaba, rüyanızın yorumunu yapmadan önce bir şey paylaşmak istiyorum. İnsanlar neden fareden korkar hiç düşündünüz mü? Ben cevap vereyim; tamamen yetiştirilme yöntemlerinden. İnanın fare de yılan da Allah’ın yarattığı canlılar olup, onlarında bir yaradılış nedeni var. Tamam fareler lağım gibi, kanalizasyon gibi pis yerlerde dolaşırlar ve mikrop taşıyabilirler ya da evdeki peyniri yahut diğer yiyecekleri çalarak insana zarar verebilirler. Ama bunlar çılgınca bir korku, dehşet bir çığlık sebebi olmamalıdır. Küçücük bir fare gerçek yaşamda pek çok kadın için çığlık nedenidir ve fareyi gören kadının o günü zehir olur.

Halbuki çocukluktan itibaren bizler insan, doğa ve hayvan sevgisiyle büyütülsek durum çok daha farklı olurdu. İçinde hayvan sevgisi taşıyan, bir hayvanı seven, ona dokunan daha merhametli olur, daha mutlu ve daha başarılı olur. Batı ile aramızdaki fark işte burada. Onlarda sevgi ve saygı ( ama her şeye; insanlara, komşuya, arkadaşa, doğaya ve kendine) ön planda, bizde ise kin, nefret, kan ve ölüm. Sonuç ortada, dünyanın en mutsuz toplumlarından biriyiz ve bu giderek artmakta.

Rüyada küçük fare görmeniz, gerçek hayatınızda dikkatinizi çekmeyen bazı küçük tehlikelerin mevcut olduğunu gösterir. Bu küçük fareden korkmanız uyanık hayatınızda basit meseleleri abarttığını, büyüttüğünü ve önemsiz şeylere zihninizi gereğinden fazlaca taktığını işaret etmektedir. Böyle bir rüya görmeniz belki bu huyu terk edip daha huzurlu ve daha mutlu bir yaşam sürmek için sizi uyarmak istemiş olabilir. Detaylı bilgi için lütfen rüyada fare görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Fareden Korkmak” için 4 yanıt

Merhaba, ruyami kisaca anlatmak istiyorum, benim oldugum yerde evde fare, koyu renkli çok uzun kuyruklu fare gordum, ben cok korkuyorum olduruyorlar ama o olmemis bir kadin donusmus sanki onu istemsizce seviyordum.

Merhabalar. Ben ruyamda beyaz fare gordum, ben ondan kactikca o bana geliyordu. Neden diye fareye soruyordum, o da bana “sende kokulu iz biraktim, nereye gidersen git seni bulucam” diyordu, dedigi de oluyordu. Ruyamda bir cok kez kacmayi denedim ama yine bana geliyordu ve bacagima yapisip uyuyordu, birde ayni salyangoz kabugu gibi kabugu vardi, cok hizli kosuyordu. Ne yaptiysam bu fareden kurtulamadim, en son kavanoza koymak istedim beni bulmasin yapismasin bacagima diye. Ama sonra uyanmisim, nasil bir ruyadir bu? rica etsem anlamini aciklayabilir misiz.?

Rüyamda ev taşıyacaktık odaya gittim toplanmak için birden beyaz bi fare çıktı ben korktum bağırdım başta sonra ayaklarımı kaldırmaya çalıştım yinede gidip gelip ayağıma çarptı beyaz küçük bi fareyi annemde korkma kızım küçücük fare sana ne yapabilir falan dedi

Ruyamda babam beni telefonla arıyor ve fareden korktuğunu söylüyor ve ben onu sakinleştirmeye çalışıyorum ne anlama geliyor yardımci olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir