Rüyada Fareden Korkmak

Rüyada fareden korktuğunu görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda eve fare girerken gördüm, çok korktum ve kaçmaya basladım, salondan odaya geçtim, esimi kaldırmaya çalışıyorum, o arada duvarın dibinde bir küçük fare gördüm, çığlık çığlığa bağırıp eşimi uyandırdım.

Eşim salonda fareyi arıyor, ararken fare kıyafetimin içine girdi, ben fareyi çıkarmaya çalışırken bağırıyorum, farenin kuyruğu kopmuş, kuyruk elime geldi, eşim üstümde fareyi tuttu, fareyi çıkaracak iken uyandım, çok korktum, bu neye işarettir? lütfen cevap yazınız. Teşekkürler.

Rüyada fareden korkmak yorumu

Sümer merhaba, rüyanızın yorumunu yapmadan önce bir şey paylaşmak istiyorum. İnsanlar neden fareden korkar hiç düşündünüz mü? Ben cevap vereyim; tamamen yetiştirilme yöntemlerinden. İnanın fare de yılan da Allah’ın yarattığı canlılar olup, onlarında bir yaradılış nedeni var. Tamam fareler lağım gibi, kanalizasyon gibi pis yerlerde dolaşırlar ve mikrop taşıyabilirler ya da evdeki peyniri yahut diğer yiyecekleri çalarak insana zarar verebilirler. Ama bunlar çılgınca bir korku, dehşet bir çığlık sebebi olmamalıdır. Küçücük bir fare gerçek yaşamda pek çok kadın için çığlık nedenidir ve fareyi gören kadının o günü zehir olur.

Halbuki çocukluktan itibaren bizler insan, doğa ve hayvan sevgisiyle büyütülsek durum çok daha farklı olurdu. İçinde hayvan sevgisi taşıyan, bir hayvanı seven, ona dokunan daha merhametli olur, daha mutlu ve daha başarılı olur. Batı ile aramızdaki fark işte burada. Onlarda sevgi ve saygı ( ama her şeye; insanlara, komşuya, arkadaşa, doğaya ve kendine) ön planda, bizde ise kin, nefret, kan ve ölüm. Sonuç ortada, dünyanın en mutsuz toplumlarından biriyiz ve bu giderek artmakta.

Rüyada küçük fare görmeniz, gerçek hayatınızda dikkatinizi çekmeyen bazı küçük tehlikelerin mevcut olduğunu gösterir. Bu küçük fareden korkmanız uyanık hayatınızda basit meseleleri abarttığını, büyüttüğünü ve önemsiz şeylere zihninizi gereğinden fazlaca taktığını işaret etmektedir. Böyle bir rüya görmeniz belki bu huyu terk edip daha huzurlu ve daha mutlu bir yaşam sürmek için sizi uyarmak istemiş olabilir. Detaylı bilgi için lütfen rüyada fare görmek sayfasını okuyunuz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir