Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Farenin Kedi Yediğini Görmek

Rüyada farenin kedi yemesi neye delalet eder?

Dün gece acayip bir rüya gördüm ve hala etkisinden kurtulamadım, anlamı için size başvuruyorum. Rüyamda küçük gri kırçıllı bir farenin, büyük bir kediyi önce boğazından ısırarak boğduğunu sonra kediyi yediğini gördüm. İğrenç bir manzaraydı, rüyada hiç bir şey yapamadım, kediyi kurtaramadım. Bu ne demektir.

İsim / Takma isim : nil

Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 32
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : endişeli, gergin
Rüyanızın konusu : fare ve kedi
Anahtar kelimeler : küçük fare, büyük kedi

Rüyada farenin kedi yediğini görmek tabiri

Farenin başka bir hayvanı yediğini görmek, farenin kedi yediğini görmek, çevrenizde fazla dikkate almadığınız, size kötülük yapmak isteyen birinin aslında düşündüğünüz kadar zayıf olmadığını, onu dikkate almanız gerektiğini aksi takdirde hiç ummadığınız zarara uğrayabileceğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Farenin Kedi Yediğini Görmek” için 5 yanıt

Rüyada kedi ve fare görmek
Merhabalar,
Rüyamda kendi yatak odamdaydım. Ev tek katlı. Bahçedeki kediler odama girmişti açık kalan camdan. Sürekli onları camdan bahçeye atıyordum ama inanılmaz derecede çok giriyorlardı.
Hemen hemen hepsini attım. En son 2 tane kaldı. Birini elime aldım dikkat etmeden, yavru kedi sanarak. Baktım ki fareymiş. Kahve, beyaz, siyah 3 renkti ve küçüktü. Elimi sımsıkı kavradı. Çok büyük bir korku içinde camdan aşağı atmaya çalıştım. Zorlandım ama attım. Odamdaki tüm hayvanlardan da kurtuldum sonunda. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Rüyada kedilerin eve girmesi aile içinde bir tartışmayı işaret eder. Tartışma yaşamın bir gerçeğidir ve tamamen önlenmesi imkansızdır. Fakat siz elinizden geldiğince bu tartışmanın kırıcı, sert olmamasına dikkat etmelisiniz manası taşır.
Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını sembolize eder.

Farenin kedi yediğini görmek
Ruyamda evimdeyim, yattigim odanin bahcesinden disariya bakiyorum, kedilerim oralarda dolaniyorlar ve kocaman bir lagim faresi kedilerden birini yemis sadece kuyrugu kalmis, gorunce cildiriyorum, disari ckiyorum diger kedilerim agliyor, onlari iceri alip keserle aglayarak fareyi olduruyorum lutfen yorumlayin.

Gökçe selam, gördüğünüz rüya etrafınızda dikkate almanız ve size zarar verme ihtimali yüksek birisi olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir