Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Fark Namazı Kılmak

Rüyada fark namazı kılmak neye delalet eder?

Rüyada fark namazı kılmakRüyamda bir hacı abimizle dükkanımız yan yanaydı, ben camiye gitmeye hazırlanmıştım, bir çocuk bana geldi bir şeyler söyledi (şuan ne söylediğini hatırlamıyorum) biraz konuştuk, çocuğa dükkanda durur bakarsa istediği 5 tane şeyi vereceğimi söyledim, camiye gittim, camiden dönüşte koşarak geldi “geldin” dedi “ben dükkana baktım istediklerimi ver” dedi, verdim ve bende ondan bir konuda söz istedim, her gün aynı saatlerde gelip benimle camide fark namazlarını kılarsa istediklerini vereceğim dedim ve çocuk gene bir şeyler söyledi duyamadım ve uyandım. 27, Erkek, bekar, bilgisayar teknisyeni.

Rüyada fark namazı kılmak yorumu

Asil merhaba, rüyanı okuyup imla hatalarını düzeltirken fark namazı konusu dikkatimi çekti. Ben fark namazı terimini daha önce hiç duymadım ve böyle bir namaz olduğunu bilmiyorum. Önce acaba “farz namazı mı demek istedi” diye düşündüm. Ama rüyada iki kez fark namazı geçtiği için bunun imla hatası olmadığına karar verdim ve rüyaya has bir namaz çeşidi olarak algıladım.

Rüyada camiye gittiğini görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında yaşadığı bir korku, endişe veya zor durumdan kurtulmasına vesile olacak hayırlı bir amel işlediğini ve bunun karşılığını yakında alacağını temsil eder. Camide namaz kıldığını görmek hayırlı bir şey yapmak, sevap kazanmaya işarettir. Fark namazı kılmak konusunda bir şey söylenemez.

Rüyada o çocukla geçen konuşmalar sizin çevresine hayrı dokunan, insanları hak yoluna davet etme misyonu üslenen bir yapıda insan olduğunuzu ve bunu başardığınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Fark Namazı Kılmak” için 2 yanıt

farketmemişim haklısınız fark değil, farz olması lazımdı. acele yazınca bazen ellerim karışabiliyor. kusura bakmayın! bir de mesajı anlamak için uğraşmışsınız. teşekkür ederim daha dikkatli olurum inşallah.iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir